Michał Wiśniewski przeżywa prywatny dramat. Chodzi o jego żonę

Michał Wiśniewski przeżywa prywatny dramat. Chodzi o jego żonę

Michał Wiśniewski nie ustaje w poszukiwaniu szczęścia w życiu prywatnym. Lider Ich Troje po serii nieudanych małżeństw w końcu związał się na dłuższy czas. Jednak pomimo kilkuletniego związku, para staje w obliczu bardzo poważnych decyzji, a artysta przeżywa prawdziwy dramat.

Michał Wiśniewski od sześciu lat jest mężem Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Wydawało się, że gwiazdorowi udało się w końcu stworzyć bardzo silną więź, która utrzyma całą rodzinę przy sobie przez długie lata. Przypomnijmy, że wcześniejsze trzy małżeństwa Wiśniewskiego zakończyły się rozwodami. Piosenkarz zdecydował się rozwiązać związki z Magdą Femme, Martą Wiśniewską i Anną Świątczak. Lider Ich Troje zdaje się jednak mieć bardzo poważny problem, który być może wpłynie na relacje z jego obecną żoną.

Michał Wiśniewski ma problemy małżeńskie?

Michał Wiśniewski doczekał się licznego potomstwa. Gwiazdor ma czwórkę dzieci (Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne Vienna), opiekuje się również synem swojej obecnej partnerki Dominiki z poprzedniego związku, Maksymilianem. Gwiazdor podkreśla, że wszystkie dzieci są dla niego ważne w równym stopniu. - Kocham syna Dominiki i moje wszystkie dzieci tak samo. Moja żona przyjaźni się z moimi poprzednimi żonami, jako z matkami moich dzieci - zwierza się Michał Wiśniewski. Pomimo tego, że Dominika zna poprzednie małżonki Wiśniewskiego i utrzymuje z nimi kontakt, podkreśla ona trudne początki związku z piosenkarzem. - Na początku nie wiedziałam, czy coś z tego będzie. Zanim wybuchło nasze uczucie, byliśmy po prostu kolegami, ale jak już mnie trafiło, to jak to bywa u zakochanej kobiety, ma się różowe okulary i wierzy w to, że jest się tą jedyną i nie patrzy się, ile było wcześniej żon mówi Dominika Tajner.

Żona nie chce mieć dzieci z Wiśniewskim

Obraz tak spełnionej rodziny jest jednak niepełny. Jak donosi Super Express, Michał Wiśniewski jest zdecydowany na powiększenie rodziny o kolejne potomstwo. Jego chęci nie podziela niestety małżonka. - Dominika nie chce mieć ze mną dzieci, ale jak kiedyś zechce, to jestem otwarty - odpowiada Super Expressowi gwiazdor polskiej estrady. Dla niego to prawdziwy dramat, wokalista bardzo kocha dzieci i uważa je za ukoronowanie relacji między kobietą a mężczyzną. Dominika jednak uważa, że piątka ich potomków to już wystarczająco duża rodzina.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Doda ma dość! Wstrząsający apel gwiazdy do swoich fanów
  2. Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje
  3. Zamiast 500 plus aż 5000! Trzeba spełnić jeden warunek
Następny artykuł