Wiśniewski ma okropnego prześladowcę. Do akcji wkroczyła policja i prokuratura

Wiśniewski ma okropnego prześladowcę. Do akcji wkroczyła policja i prokuratura Źródło: Screenshot z youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski opublikował na swoich oficjalnych social mediach nagranie, które jest wyjątkowo szokujące. Mężczyzna, który wysłał jej do artysty, wydziera się przez telefon, krzyczy, przeklina i wygraża Wiśniewskiemu. Muzyk postanowił zgłosić sprawę na policję. Od pewnego czasu artysta jest bowiem ciągle prześladowany.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zrobił wokół siebie sporo szumu. Wszystko spowodowane jest nagraniem, które niedawno pojawiło się na Facebooku artysty. Tajemniczy mężczyzna rozwścieczony krzyczy i wyklina Wiśniewskiego, który rzekomo nie wywiązał się z podpisanej z nim umowy. Sprawa najprawdopodobniej będzie miała swój finał na komisariacie.

Michał Wiśniewski ma prześladowcę. Przerażające nagranie pojawiło się właśnie w sieci

Michał Wiśniewski opublikował dziwne nagranie, z którego bardzo ciężko jest cokolwiek zrozumieć. Po wsłuchaniu się jednak w bełkot mężczyzny z Zamościa wszystko staje się jasne. Okazuje się, że agresywny prześladowca Wiśniewskiego to organizator koncertów, z którym to rzekomo Wiśniewski umówił się na współpracę. Ostatecznie miało do niej nie dojść, co rozwścieczyło mężczyznę do granic możliwości. Nagranie jest naprawdę straszne. Mężczyzna wpadł w szał. W co drugim słowie słyszymy inwektywy skierowane pod adresem Wiśniewskiego. Artysta sam całą sytuacją zdaje się być wstrząśnięty. Opisał przerażającą sprawę na swoim fanpage'u.

 - Kontynuacja z początku niewinnej, śmiesznej konwersacji, przeradzała się w niepokojący dreszczowiec. Pamiętajmy, że firma zarządzająca naszymi koncertami, nigdy nie podpisała z nim umowy, ani tym samym on nigdy nie zapłacił choćby złotówki - czytamy na Facebooku Michała.

Jak donosi "Wirtualna Polska" Michał Wiśniewski zgłosił całą sprawę na policję. Panowie zaistniałą sytuację już niedługo będą więc wyjaśniać sobie przy asyście funkcjonariuszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zachowanie mężczyzny oburzyło internautów.

 - Psychiatra się kłania. Szkoda słów! - zauważa użytkowniczka.

 - Ten człowiek jest niepoczytalny. Uważaj na siebie Michał, bo nie daj Boże co mu do głowy strzeli. I nie przejmuj się takim kretynem... - komentuje jeden z fanów.

 - Chyba gość jest psychiczny... i może być niestety niebezpieczny - czytamy komentarz fana, który boi się o bezpieczeństwo Wiśniewskiego.

 - Trzeba wytoczyć sprawę za zniesławienie - sugeruje rozwiązanie użytkownik.

 - Zgłoś się na policję zanim będzie za późno. Ten typ jest zwyczajnie niebezpieczny - stwierdza fanka.

Miejmy nadzieję, że zgłoszenie sprawy na pobliskim komisariacie zakończy horror Michała.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News