Michał Wiśniewski, mimo swojego ciężkiego dzieciństwa, żyje w bardzo dobrych relacjach ze swoją mamą Grażyną. Kobieta w ostatnim czasie przeżywała bardzo trudne chwile, a jej syn nie mógł pozostać obojętny na jej krzywdę. Razem ze swoją żoną Dominiką postanowili opracować plan naprawczy Grażyny.

Michał Wiśniewski jest naprawdę dobrym dzieckiem. Mimo swoich osobistych problemów nie zawahał się ani chwili, gdy jego mamie potrzebne było wsparcie. Dzięki muzykowi kobieta dziś odżyła i stała się zupełnie innym człowiekiem. Jak widać w rodzinnych więziach tkwi nieoceniona siła.

Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie

Mama Michała Wiśniewskiego musiała stawić czoła nałogowi, który nie ominął również jej syna. Pani Grażyna zmierzyła się ze strasznym uzależnieniem, jakim bez wątpienia jest alkoholizm. Choroba alkoholowa rujnowała jej życie i były momenty, że całkowicie przejmowała nad nią kontrolę. Na szczęście zarówno mama jak i syn nie dali wciągnąć się w szpony zabójczego nałogu i poradzili sobie z tym problemem. Cała rodzina dziś funkcjonuje już zupełnie inaczej.

Michał Wiśniewski pomógł mamie nie tylko w przezwyciężeniu nałogu. Razem z Dominiką Tajner ustalili, że świetnym pomysłem będzie przeprowadzenie na pani Grażynie jakiejś metamorfozy. Razem zadecydowali, że mamie przyda się odświeżenie look-u i nowa fryzura. Kobieta wygląda w niej olśniewająco i na nowo odzyskała utraconą przed laty pewność siebie.

Najlepsza na smutki jest miłość. Wiśniewski założył matce konto na portalu randkowym

Lider zespołu Ich Troje postanowił zapewnić swojej mamie to, czego w swoim obecnym życiu ma pod dostatkiem – miłość. Właśnie dlatego założył mamie konto na jednym z portali, które mają za zadanie połączyć ze sobą dwoje ludzi i pomóc w stworzeniu nowego związku. Niestety, okazuje się, że poszukiwania mogą nie należeć do najprostszych. Pani Grażyna przyznała, że w związku z trudną przeszłością, dziś bardzo boi się mężczyzn. Wszystko przez jej byłego męża, którego poślubiła mając jedynie 17 lat. Mężczyzna również był alkoholikiem, a ponadto poniżał wybrankę swojego serca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

– Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia… – smutno wyznała kobieta w udzielonym dla gazety wywiadzie.

Podczas jednego z towarzyskich spotkań mama Michała poznała aktora Tadeusza Rossa. Owocem ich znajomości jest książka o Grażynie, która już niedługo ma pojawić się na księgarnianych półkach.

Internauci gratulują kobiecie wyjścia z nałogu i mocno trzymają kciuki za jej dalsze losy:

– Pani Grażynko tylko pozazdrościć takich dzieci. Wygląda pani uroczo. Trzymam za Panią kciuki i życzę powodzenia – napisała jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To może skończyć się tragedią! Ciężarna gwiazda disco polo okrutnie zmasakrowana
  2. Ujawniono wściekłe słowa Kaczyńskiego. Tak rozjuszonego nikt go nie słyszał
  3. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  4. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
  5. Takiego Kaczyńskiego nikt nie widział! Prywatne zdjęcie w sieci

Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora