Media chcą obleśnie ZNISZCZYĆ życie Michała Wiśniewskiego! Muzyk znalazł się pod ścianą

Media chcą obleśnie ZNISZCZYĆ życie Michała Wiśniewskiego! Muzyk znalazł się pod ścianą

Michał Wiśniewski przez lata wyrobił sobie opinię skandalisty i króla polskiej popkultury. Czasy się jednak zmieniły, Ich Troje nie są już najpopularniejszą kapelą w Polsce, a Mandaryna dawno prowadzi oddzielne życie. Media nadal jednak podejmują temat utalentowanego wokalisty, niestety głównie po to, by wbić mu szpilę.

Michał Wiśniewski jeszcze 15 lat temu niepodzielnie rządził w polskim show-biznesie. Miał własne reality show, śpiewał w kasowej kapeli, nosił czerwone włosy i niecodziennie ubiory i po prostu lubił szokować. Jednak, jak to zwykle bywa, bum na jego twórczość i skandale minął, a życie przestało być dla niego tak dobre. Nie oznacza to jednak, że zgodnie z tym, co pisały o nim portale plotkarskie, jest prawdą.

Jednym z głównych zarzutów kierowanych wobec Michała Wiśniewskiego było jego rzekome uzależnienie od hazardu, na który miał przepuścić całą zarobioną w karierze fortunę. Przyjaciel muzyka i zawodowy pokerzysta postanowił wytłumaczyć tę sprawę.

Michał Wiśniewski atakowany przez media

Zamiłowanie Wiśniewskiego do pokera znane jest od dawna. Nieliczni jednak widzą jego pasję od strony sportowej. Jedną z takich osób jest Jack Daniels, redaktor naczelny portalu pokertexas.net, który w obronie muzyka napisał obszerny tekst na stronie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zawodowy pokerzysta opisał w nim, jak bardzo źle czuje się i jak wielka bierze go złość, gdy czyta oszczercze artykuły na temat swojego przyjaciela na portalach, które wymienił nawet z nazwy. Są to Pudelek, SuperExpress i Fakt. Musimy przyznać, że również daliśmy się nabrać na ich niektóre publikacje. - Gdy zobaczyłem ten wpis, pomyślałem sobie w tym momencie „Kurde, ile czasu Wiśnia będzie dawał sobą tak pomiatać tym hienom? To się przecież nadaje do sądu, natychmiast!”. To już nawet nie są durne pomówienia, to są już zwykłe kłamstwa (choćby to, że płyta się nie ukazała – miała nawet swoją uroczystą premierę) i kolejna ordynarna próba zdyskredytowania Wiśni w oczach społeczeństwa - czytamy.

Wokalista Ich Troje powiedział "dość"

W ten wtorek gwiazdor postanowił osobiście odnieść się do publikowanych na jego temat artykułów, które godzą w jego reputację. Czarę goryczy przelała publikacja Pudelka, w której napisano m.in., że zmarnował otrzymane od fanów pieniądze na nagranie kolejnej płyty. Jak zapowiedział Michał Wiśniewski, od tego momentu nie będzie pobłażliwy wobec tabloidów. - Postanowiłem po 23 latach istnienia tego zespołu spotkać się z WSZYSTKIMI hienami w sądzie. Nie będę już wysyłał wezwań do zaniechania nękania m nie, zdjęcia "artykułów" czy polubownego porozumienia. Będę Was skarżył za wszystko, co zrobiliście mi przez ten czas i nadal robicie. A jestem uparty, mam wielu znajomych, dla których mój honor wart jest każdych pieniędzy. Raczej kasy na procesowanie mi nie zabraknie - czytamy w poście na jego facebookowym koncie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Totalna KOMPROMITACJA! Morawiecki naprawdę to powiedział
  2. Była premier ostro o pomniku Kaczyńskiego. Prezes PiS dostanie szału
  3. Maryla Rodowicz wprawiła fanów w osłupienie! Co ona ze sobą zrobiła?!
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
źródło: pokertexa.pl/Facebook; Michał Wiśniewski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News