Poruszające. Wiśniewski nie mógł tego przewidzieć

Poruszające. Wiśniewski nie mógł tego przewidzieć Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

Michał Wiśniewski od lat pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista ma jednak za sobą bardzo wiele trudnych chwil, które postawiły jego karierę na krawędzi. Jak się ostatecznie okazuje, fani są mu w poruszający sposób wierni, czego mógł w najbardziej mrocznych momentach życia nie przewidzieć.

Michał Wiśniewski pozostaje aktywny muzycznie od 1994 roku. Piosenkarz znany jest przede wszystkim z bycia liderem zespołu Ich Troje, z którym podbił polski show-biznes i stał się niekwestionowaną gwiazdą.

Michał Wiśniewski przeżył naprawdę trudne chwile, w których wspierali go fani

Niestety, jego życie nie było zawsze usłane różami. Wokalista zmagał się z wieloma problemami, a szczególnie demonami przeszłości. Jego kłopoty z alkoholem oraz bankructwem odbijały się szerokim echem wśród opinii publicznej, prowokując niemałe kontrowersje. Ostatecznie Wiśniewski wyszedł jednak na prostą, w czym bez wątpienia pomogła mu obecna żona. Gwiazdor chce znów nagrywać i koncertować, dziękując fanom za ogromne wsparcie oraz zaufanie, którym niezmiennie go obdarzają. Co ciekawe, w najczarniejszych, najbardziej kryzysowych momentach swojego życia wokalista zapewne nie spodziewał się, że publiczność bez względu na wszystko będzie stała po jego stronie. Dziś, kiedy poukładał swoje życie na nowo, musi się więc niezwykle wzruszać, czytając komentarze pod swoimi starymi piosenkami na platformie YouTube.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszające słowa fanów wobec Michała Wiśniewskiego

Szczególnie wiele dobrych słów oraz pozytywnych wspomnień zdaje się przywoływać wśród fanów Ich Troje piosenka "Zawsze Z Tobą Chciałbym Być", nagrana w 2001 roku. Liczni fani niezmiennie wyrażają bowiem opinię, że chętnie do niej powracają oraz jeszcze bardziej szanują ją po 18 latach od wyjścia na muzyczny rynek. - Człowiek bardziej docenia z biegiem lat - czytamy w jednym z komentarzy na YouTube. - Jak tego słucham w 2018 to tak smutno... Pozdrawiam wszystkie 92-93-94 roczniki - dodał kolejny internauta, u którego piosenka najwyraźniej także przywoływała wiele dobrych wspomnień. - Najlepsze polskie piosenki skończyły się mniej więcej w 2005-2006 r. Kiedyś się nabijałem z mojej mamy, bo uwielbiała Ich Troje, a teraz sam wolę tego posłuchać niż np. Eweliny Lisowskiej czy innego Kwiatkowskiego - stwierdził za to inny słuchacz, nie ukrywając, że dla niego twórczość Michała Wiśniewskiego okazała się niezwykle wartościowa dopiero po dość długim czasie.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Słynny aktor kultowego serialu TVN miał straszny wypadek
  2. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  3. Dlaczego Chylińska to powiedziała? Wielki wstyd, nawet jej fani są zniesmaczeni
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. Kożuchowska dostanie kolejną szansę życia?! Może być gwiazdą legendarnego serialu
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News