Wiśniewski wycofa papiery rozwodowe? Dominika Tajner szczerze o jego powrocie

Wiśniewski wycofa papiery rozwodowe? Dominika Tajner szczerze o jego powrocie Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Michał Wiśniewski, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, nagle zdecydował się na rozwód ze swoją czwartą żoną. Przez ostatnie tygodnie para zdawała się mieć ze sobą z tego powodu bardzo słaby kontakt. Dominika Tajner wspominała o Wiśniewskim w wywiadach, opowiadając tylko ogólnie o towarzyszących jej emocjach w związku z rozstaniem. Nic nie wskazywało na to, aby ich relacja miała się poprawić. Jeden z portali zasugerował jednak ostatnio, że istnieje na to realna szansa. Czy Wiśniewski zdecyduje się wrócić do Dominiki?

Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner - czym wywołał w mediach olbrzymie kontrowersje. Czwarta żona była wyraźnie zaskoczona jego decyzją, lecz pomimo ogromnego smutku, przyjęła z pokorą wiadomość od Michała.

Para od rozstania z oczywistych powodów nie miała ze sobą zbyt częstego kontaktu. Jak donosi "Super Express" w ostatnim czasie jednak zbliżyła ich do siebie tragedia związana z synem Tajner, który obecnie nadal przebywa w szpitalu. Pojawiły się nawet spekulacje, że rodzinny dramat pomógł Wiśniewskiemu spojrzeć na rozwód z nieco innej perspektywy.

Michał Wiśniewski wróci do Dominiki?

Jak donosi "Pudelek" Michał Wiśniewski stara się nieustannie być przy dziecku swojej byłej żony. Postanowił w tych trudnych chwilach towarzyszyć jej, choć oczywiście chodzi mu tylko i wyłącznie o dobro chłopca, a nie o samą Tajner. Dominika też stara się być przy Maksymilianie niemal codziennie przez całą dobę, co oczywiście bardzo przemęcza jej i tak wyczerpany już psychicznie organizm. Michał kilka razy pomagał więc i zastępował Dominikę przy łóżku Maksymiliana, aby mogła ona w tym czasie odpocząć i zregenerować swoje siły.

"Super Express" zasugerował, że tragedia spowodowała, że w parze odżyły dawne uczucia, a sam Michał postanowił nawet poddać ostatnio refleksji swoją decyzję o rozwodzie. Portal spekuluje, że gwiazdor chce wrócić do Tajner, czyli do czwartej żony, z którą był najdłużej.

Do sprawy postanowiła odnieść się Dominika, która rozwiała wszelkie wątpliwości fanów nieustannie obserwujących w ostatnich tygodniach parę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner o powrocie Michała - "nic mi o tym nie wiadomo"

Portal "Plejada" postanowił wprost zapytać samą Dominikę Tajner o powrót Michała. To byłoby przecież dość nieoczekiwany zwrot w ich relacji. Okazuje się, że prawdopodobnie na nic takiego się nie zanosi, a przynajmniej tak uważa Tajner.

 - Nic nie wiem na ten temat. Moim zdaniem to mało prawdopodobne. Teraz cały czas poświęcamy mojemu synkowi - powiedziała tabloidowi.

Do rozwodu najprawdopodobniej więc dojdzie, choć z pewnością fani chcieliby, aby para do siebie wróciła.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News