Wczoraj pisały o niej wszystkie media. Dzisiaj przysięga, że nie przespała się z Wiśniewskim

Wczoraj pisały o niej wszystkie media. Dzisiaj przysięga, że nie przespała się z Wiśniewskim Źródło: youtube.com/ ZUK Hobby

Michał Wiśniewski jest na ustach wszystkich fanów rodzimego show-biznesu. Wszystko przez rewelacje świadczące o tym, że lider zespołu Ich Troje mógł zacząć się spotykać z zupełnie nową narzeczoną. Teraz Agata Buczkowska postanowiła odnieść się do plotek i powiedzieć, jak naprawdę wygląda jej relacja z kultowym piosenkarzem.

Michał Wiśniewski może cieszyć się wielkim zainteresowaniem swoją osobą. Po tym, jak piosenkarz zażądał rozwodu z Dominiką Tajner, magazyn Flesz ogłosił, że zaczął spotykać się z Agatą Buczkowską, z którą występuje razem w Ich Troje. Młoda wokalistka postanowiła wystosować oświadczenie, w którym tłumaczy, że nie jest związana w żadnym stopniu ze swoim kolegą z zespołu.

Michał Wiśniewski nie był w związku z Buczkowską? Wokalistka odnosi się do plotek o romansie

Jako pierwsi, plotkę o potencjalnym romansie Buczkowskiej z Michałem Wiśniewskim podali dziennikarze Flesz, którzy zaznaczyli, że artystka i jej pracodawca zbliżyli się do siebie znacząco w trakcie ostatnich tygodni.

- Ostatnio Wiśniewski zbliżył się do nowej wokalistki Ich Troje, 20-letniej Agaty Buczkowskiej. A czy przerodzi się to w coś więcej, czas pokaże - można było przeczytać w gazecie.

Niektórzy fani, bardzo szybko podłapali informację i zaczęli podejrzewać, że związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego mógł rozpaść się przez romans, w jaki miał wdać się gwiazdor Ich Troje. Wokalistka zespołu w swoich social mediach wystosowała oświadczenie, w którym definitywnie mówi o tym, że nie była w relacji z piosenkarzem.

- W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim - napisała wokalistka.

Dominika Tajner nie komentuje doniesień medialnych

Jako pierwsza do doniesień, jakoby Michał Wiśniewski zdążył związać się z nową kobietą, odniosła się Dominika Tajner. Uczestniczka tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami stwierdziła, że nie będzie odnosić się do plotek, dotyczących ewentualnego, nowego związku swojego męża.

Nie chcę więcej komentować tej sytuacji, bo jest trudna - zarówno dla mnie, jak i dla Michała. Cokolwiek by się nie stało, rozchodzić trzeba się z klasą, a wina zawsze leży po środku. Nie ma czegoś takiego, że komuś coś się ubzdura. Ja bym chciała to rozstanie przejść z klasą" - wyznała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami".

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Gigantyczny skandal w najgłośniejszym programie TVN! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  4. Dramat. Mama uwielbianej aktorki Klanu przeraźliwie chora
  5. Papież Franciszek nie przyjął dymisji kardynała ukrywającego PEDOFILÓW

 

źródło: Plotek

Następny artykuł