Wiśniewskiemu puszczają nerwy. Ma grozić Dominice, że ujawni w mediach prawdziwy powód rozstania

Wiśniewskiemu puszczają nerwy. Ma grozić Dominice, że ujawni w mediach prawdziwy powód rozstania Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy - ta informacja wstrząsnęła fanami wokalisty Ich Troje. Teraz muzyk znów szokuje, twierdząc, że jest bliski wyjawienia prawdziwych przyczyn swojej decyzji.

Michał Wiśniewski jest przykładem celebryty, który kilkukrotnie przebył drogę - jak sam twierdzi - ze szczytu na dno. Na jego muzyce wychowało się tysiące osób, a grono fanów, dobrze życzących celebrycie, jest niezwykle liczne. Jednak jego dobrą reputację jako piosenkarza mocno podburzają skandale prywatne, głównie w postaci kolejnych związków i rozwodów. Jego decyzja o rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską wstrząsnęła polskim show-biznesem, jednak pomimo wielu nalegań muzyk nie chce wyjawić przyczyn tego postanowienia.

Może jednak się okazać, że - to, czego nie udało się dowiedzieć dziennikarzom - już wkrótce wyjawi z własnej woli. Z najnowszych informacji na ten temat wynika, że aby społeczeństwo dowiedziało się o przyczynie rozpadu małżeństwa celebrytów musi zostać spełniony jeden warunek. Zależy on oczywiście od jego żony.

Michał Wiśniewski ujawni przyczynę złożenia pozwu? Wszystko zależy od jego żony

Niespodziewana decyzja wokalisty Ich Troje o zerwaniu kontaktów z żoną zaskoczyła wszystkich, nie wyłączając samej Dominiki Tajner. Sytuacja jest o tyle szokująca, że zaledwie kilka godzin wcześniej para opublikowała nagranie na Instagramie, gdzie na żywo zaprzeczali wszystkim doniesieniom na temat konfliktu w ich związku. Dziennikarze, celebryci, a nawet internauci starali się dowiedzieć, dlaczego Michał Wiśniewski podjął taką a nie inną decyzję.

- Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami, dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - informuje "Na żywo", powołując się na swojego informatora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko wskazuje na to, że w całej sprawie jest jeszcze drugie dno, które bardzo mogłoby zaszkodzić wizerunkowi Dominiki Tajner. Niewykluczone jednak, że są to tylko słowa bez pokrycia. Tak czy inaczej, ostateczna decyzja zależy tylko i wyłącznie od kobiety, a póki co powód rozstania pozostaje tajemnicą - i nie jest wykluczone, że tak już zostanie - wyłącznie pomiędzy skłóconymi małżonkami.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Rodzony brat Joanny Kulig jest POWAŻNIE CHORY! Dramatyczna sytuacja: „Ma problemy z mówieniem i poruszaniem się”
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News