MICHAŁ WIŚNIEWSKI_po
YT/Michał Wiśniewski
Anna Maria Guziewska - 21 Grudnia 2018

Smutny Wiśniewski opowiedział o swoim ślubie. Wcześniej tego nie zdradził

Michał Wiśniewski o swoim życiu prywatnym mówi dużo i właśnie wyjawił jeszcze więcej. Jego sakramentalne "tak", a wypowiedział je aż czterokrotnie, zawsze się spotykało z żywym zainteresowaniem mediów. Tym razem ujawnił skandal sprzed lat.

Michał Wiśniewski lubi błyszczeć i dba o to, aby media o nim nie zapomniały. Okazuje się, że w związku z licznymi zawirowaniami w jego życiu osobistym wciąż powraca temat ślubu sprzed piętnastu lat. Mandaryna będzie na niego wściekła, że ujawnił kulisy?

Co Michał Wiśniewski powiedział o ślubie z Mandaryną? Fani będą w szoku

Mandaryna postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu z wokalistą grupy "Ich Troje" w 2002 roku. Media na bieżąco śledziły postępy przygotowań. Na miejscu obecne były także kamery, które rejestrowały uroczystość z północy Szwecji. Okazuje się, że artysta postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami po latach. - Ja mówiłem zawsze, że to jest... Mandaryna była miłością mojego życia. Zupełnie niesłusznie jak się okazało, bo odeszła. Natomiast zostawiła po sobie, w sumie my zostawiliśmy po sobie, dwójkę wspaniałych, cudownych dzieciaków, więc ja nigdy nie powiem, że żałuję. W życiu - powiedział Michał Wiśniewski podczas rozmowy z dziennikarzami. Okazuje się, że huczne wesele i jeszcze bardziej spektakularne rozstanie, wtedy mocno wpłynęły na wokalistę. Po latach przyznał jednak, że z pewnością nie żałuje swojej decyzji o ślubie z piosenkarką. - Sugerowanie, że "kiedyś", "coś"... nie, nie, na pewno nigdy. Mam nadzieję, że jakieś wspomnienia nam pozostaną i mam nadzieję, że jakiś... szacunek - przyznał w rozmowie wokalista ucinając spekulacje o ewentualnej wspólnej przyszłości z celebrytką.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej

Ślub jak z bajki

Po emisji programu "Jestem jaki jestem" fani talentu Michała mogli go także poznać prywatnie. Po kilku odcinkach okazało, że wokalista zbiera potężną rzeszę fanów. Przed telewizorami zebrały się miliony, gdy kamery na bieżąco śledziły jego ślub z Mandaryną w 2002 roku. Powiedzieli sobie tak w Kirunie na północy Szwecji. Wokół - lodowe rzeźby, lodowy hotel i charakterystyczny wizerunek dwojga. Przepiękna bogata suknia i spektakularny garnitur. Oboje zakochani, młodzi i sławni. Uroczystość pochłonęła wtedy niebagatelne dwa miliony złotych! Dzisiaj o swoich emocjach związanych ze ślubem, Wiśniewski mówi pozbawiony entuzjazmu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było
  2. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  3. Nie żyje uwielbiana gwiazda Polsatu, TVN, TVP. Grała w Hotelu 52, Drugiej Szansie, Na dobre i na złe i wielu innych
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci odkryli prawdę, złapali się za głowy
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News