Awantura w TVP. Wiśniewski nie wytrzymał, powiedział to na żywo!

Awantura w TVP. Wiśniewski nie wytrzymał, powiedział to na żywo! Źródło: yt/15cmKonrada

Michał Wiśniewski wie, jak wychowywać dzieci. Wokół syna Zenka Martyniuka wciąż narastają kontrowersje i oprócz samych kulis domowych awantur, fani boją się przede wszystkim o wizerunek króla disco polo. W sprawie postanowiły się wypowiedzieć w porannym programie TVP gwiazdy polskiego show biznesu. Podczas rozmowy doszło do awantury.

Michał Wiśniewski w młodości był łobuzem. Wcześnie wyruszył na scenę, a jego niemal rockandrollowe życie nie znikało z nagłówków gazet. W jednym z ostatnich programów porannego pasma TVP na żywo postanowił skomentować problem z synem Zenka Martyniuka.

Co Michał Wiśniewski powiedział o wychowaniu syna przez Zenka Martyniuka? Przyznał, jakie ma relacje ze swoimi dziećmi

Śluby, rozwody, kontrowersje, skandale - tak przez lata wyglądało życie wokalisty "Ich Troje". Wiśniewski został zaproszony do studio "Pytania na śniadanie", gdzie usiadł na kanapie z... Mają Frykowską. Oboje zostali zaproszeni w roli niegdyś skandalistów, którzy teraz sami wychowują swoje dzieci. - Absolutnie jestem zdania, że wszystko, co się dzieje z dzieckiem to jest sytuacja, w której rodzice powinni poświęcać więcej czasu i wykazywać więcej zainteresowania. Mnie wychowała babcia, nie miałam mamy, nie miałam taty na miejscu i nawywijałam w życiu dosyć dużo - powiedziała dziennikarzom TVP Frytka. Nieco odmienne zdanie miał Michał Wiśniewski. Przy okazji ujawnił, jakie ma relacje ze swoimi dziećmi aktualnie. - Uczę swoje dzieci, że za wszystko co robimy w życiu, ponosimy odpowiedzialność. Wydaje mi się, że moje dzieci są bardzo świadome. Moja blisko 16-letnia córka ma pozwolenie na zrobienie trzech piercingów w uchu, ale ona wie i każde moje dziecko wie, że cokolwiek by nie chciało, muszą najpierw ze mną porozmawiać - powiedział Michał w studio.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że swoimi argumentami wskazał, że ci, którzy odwracają się od Zenka z powodu zawirowań życiowych jego syna, są w błędzie. Wszystkim, którzy mężczyznę krytykują za organizację łatwego życia swojego syna, Wiśniewski pokazuje, że ojciec niewiele mógł zrobić, aby nauczyć odpowiedzialności Daniela. Zenek Martyniuk sam się próbował odnieść do doniesień mediów. Pomimo licznych kontrowersji zapowiedział, że podejmie wszelkie kroki, aby jego syn nauczył się odpowiedzialności przed przyjściem na świat swojej córki. Zapewnił także, że Daniel będzie się leczył z uzależnienia. W programie "Pytanie na śniadanie" głos zabrał również psycholog, który skrytykował postawę gwiazdora disco polo. W ocenie eksperta problemy syna Martyniuka wzięły się przede wszystkim stąd, że ojca nie ma ciągle w domu, bo cały rok jest w trasie. – Dziecko jest wynikiem wzorcowania rodziców i środowiska. Jakie może mieć dziecko, jeśli ojciec ma 300 koncertów w roku? - powiedział ekspert w programie TVP. Na te słowa natychmiast zareagował Michał Wiśniewski, który mocno zbeształ psychologa. Doszło do awantury. – Dobre dziecko, proszę pana! Proszę mi nie mówić, bo ja mam dzieci bardzo dobrze wychowane - odpowiedział urażony muzyk, który również sporo koncertował - To jest dorosły człowiek, nie nastolatek. Będę Zenka bronił! Każde zwierzę, a jesteśmy zwierzętami, na pewnym etapie ma obowiązek puścić swoje młode wolno. I to jest niesprawiedliwe, by teraz Zenka oskarżać, że źle wychował swoje dziecko - dodał wyraźnie poruszony muzyk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani w szoku. Wiemy kim jest MŁODSZY od niej mąż Kurdej-Szatan!
  2. SZOK! Nie uwierzycie, jak wygląda dziś Mariolka ze "Świata według Kiepskich"!
  3. Zenek przerywa milczenie ws. syna! Podjął ostateczne kroki
  4. Zenek Martyniuk podaje receptę na wielką emeryturę! Mieszane uczucia Polaków
  5. Zenek Martyniuk pokazał swoje komnaty! Królewskie łoże, skóra i lampy z piórami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News