Wiśniewski pierwszy raz szczerze o swojej krzywdzie. Przez tych ludzi trafił na dno

Wiśniewski pierwszy raz szczerze o swojej krzywdzie. Przez tych ludzi trafił na dno Źródło: fot. screenshot youtube

O życiu prywatnym gwiazd na ogół czytamy z zapartym tchem, ale jeszcze bardziej emocjonujące są wiadomości o ich upadku. Szczególnie gdy tyczy się to największej ikony pop'u lat 90-tych. Michał Wiśniewski w ostatnim czasie dużo wypowiada się na temat swoich problemów. W końcu wyznał nam prawdę o swojej krzywdzie. Co się naprawdę wydarzyło?

Kilka lat temu Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo konsumenckie. Na wieść o upadku największej gwiazdy lat 90-tych, cały kraj był w szoku. Trudno było uwierzyć, że gwiazdor miał przepuścić swój ogromny majątek w wysokości 30 mln złotych. W końcu Wiśniewski się otwiera i wyznaje, jak doszło do jego upadku.

Lider zespołu Ich Troje w ostatnim czasie robi dużo szumu wokół siebie. Nie tylko z powodu swojej upadłości finansowej, ale stara się też prowokować, o czym się przekonaliśmy, gdy wyszedł z nowym wideoklipem, na którym pokazał swój własny pogrzeb. Czy gwiazdor miał nadzieje na powrót na szczyt z tą tanią kontrowersją? W nowym utworze otwiera się przed publicznością i mówi o swoim trudnym wychowaniu i depresyjnym podejściu do życia.

Michał Wiśniewski: "Mam całą masę pseudoprzydupasów"

To wszystko skłoniło Wiśniewskiego do wyznania, w jaki sposób stał się bankrutem. Przyznał, że była to przede wszystkim wina ludzi, którymi się otaczał. Wykorzystali i okradali go. - "Masz całą masę 'pseudoprzydupasów' przy sobie, którzy ciągną z siebie, ile się da. Nie pilnują twoich interesów, obiecują góry. Przy tym wszystkim jeszcze kradną" - opowiada Michał w rozmowie dla portalu Pomponik. Wokalista przyznał też, że część winy leży w nim - Każdy człowiek dający się wykorzystywać jest sam sobie winien. Artysta nie musi mieć głowy do interesów, ale odkładać na gorsze czasy może każdy - dodaje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS robi wszystko, aby to ukryć. Ich człowiek jest powiązany ze zbrodniarzem
  2. Słynna dziennikarka wyrzucona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy, "nie liczy się prawda"
  3. Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej
  4. Udar u psa. Najważniejsze jest rozpoznanie objawów i szybka reakcja
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News