Media przyłapały Wiśniewskiego. Znalazł już pocieszenie w nowej kobiecie?

Media przyłapały Wiśniewskiego. Znalazł już pocieszenie w nowej kobiecie? Źródło: youtube.com/ Artur Momot

Michał Wiśniewski znalazł sobie nową ukochaną? Media przyłapały wokalistę "Ich Troje" u boku nowej, atrakcyjnej kobiety. Czy można wierzyć doniesieniom medialnym i piosenkarz lada moment ogłosi swój kolejny związek?

Michał Wiśniewski jest obecnie na ustach wszystkich fanów rodzimego show-biznesu. Muzyk "Ich Troje" tydzień temu ogłosił, że kończy małżeństwo z Dominiką Tajner, z którą związany był przez kilka lat. Media podawały wówczas, że prawdopodobnym powodem rozstania wokalisty z celebrytką jest zazdrość, jak też udział kobiety w "Tańcu z Gwiazdami". Jak się jednak okazuje, za rozstaniem mogła stać kobieta, do której Wiśniewski miał ostatnio się zbliżyć. Sensacyjną informację podał "Flesz".

Michał Wiśniewski spotyka się z nową wybranką? Sensacyjne ustalenia "Flesza"

Nie da się ukryć, że informacja dotycząca nowego, potencjalnego związku Michała Wiśniewskiego są wstrząsające. Zważając na to, że staż małżeński piosenkarza u boku Dominiki Tajner był dość długi, to nikt nie mógł się spodziewać, że media tak szybko poinformują o nowym, potencjalnym związku piosenkarza. Jednak dziennikarze tabloidu "Flesz" dotarli do informacji, jakoby kultowy wokalista był coraz częściej widywany u boku Agaty Buczkowskiej, która od niedawna śpiewa w Ich Troje.

- Ostatnio Wiśniewski zbliżył się do nowej wokalistki Ich Troje, 20-letniej Agaty Buczkowskiej. A czy przerodzi się to w coś więcej, czas pokaże - można przeczytać w Gazecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strony nie komentują rozwodu doniesień medialnych

Pomimo tak wstrząsających informacji, żadna ze stron nie zdecydowała się skomentować doniesień gazety. Dominika Tajner stwierdziła, że "wina zawsze leży gdzieś po środku" i że należy rozstawać się z klasą.

- Nie chcę więcej komentować tej sytuacji, bo jest trudna - zarówno dla mnie, jak i dla Michała. Cokolwiek by się nie stało, rozchodzić trzeba się z klasą, a wina zawsze leży po środku. Nie ma czegoś takiego, że komuś coś się ubzdura. Ja bym chciała to rozstanie przejść z klasą" - wyznała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami".

Z kolei znajomi pary, stwierdzili, że do nieprzyjemnych sytuacji w małżeństwie Wiśniewskich dochodziło często i ich rozwód związany jest z wieloma kłótniami i problemami, z jakimi mieli zmagać się od miesięcy.

-Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe" - opowiadała znajoma rodziny we "Fleszu".

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Biedroń przypomniał zapomniane słowa Kory. Teraz nabrały całkiem nowego znaczenia
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Źródło: Pomponik

Następny artykuł