Wiśniewski nie wytrzymał. Wybuchnął na wizji, dziennikarka musiała go uspokajać

Wiśniewski nie wytrzymał. Wybuchnął na wizji, dziennikarka musiała go uspokajać Źródło: Screenshot z youtube.com/Pyta Nie Błądzi

Michał Wiśniewski stracił cierpliwość podczas wywiadu, którego udzielał dziennikarce. Rozmowa zeszła na grząski grunt, wyraźnie wywołując u gwiazdy zespołu "Ich Troje" negatywne emocje.

Michał Wiśniewski to jeden z bardziej kontrowersyjnych artystów w Polsce. Gwiazdor chętnie zapraszany jest przez popularne media, które dobrze zarabiają na jego barwnej osobowości. I tym razem celebryta nie zawiódł swoją obecnością prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Wiśniewski nagle wyraźnie zdenerwował się podczas, wydawałoby się, zwykłej rozmowy, która lekko wymknęła się spod kontroli.

Michał Wiśniewski uspokajany na wizji przez Marcelinę Zawadzką

Rozmowa w "Pytanie na śniadanie" przebiegała bardzo spokojnie. Prowadzący rozmawiali z Michałem Wiśniewskim o Eurowizji, podczas której zespół "Tulia" odpadł bardzo wcześnie. Według oficjalnych informacji dzięki utworowi "Pali się" Polska ostatecznie zajęła 11 miejsce, a więc była o krok od wzięcia udziału w półfinale.

Wiśniewski wyraził swoje ubolewanie nad eliminacjami do konkursu Eurowizji. Jego zdaniem jury w Polsce jest niekompetentne. Szczególnie osoba Macieja Durczaka nie pasuje Wiśniewskiemu w zespole oceniających.

 - Co to jest ekspert od Eurowizji? No nie ma ekspertów od Eurowizji. Przepraszam oczywiście, z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest ekspertem od Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym. Przepraszam bardzo, ale ja rozumiem, że… Ale ja chciałem powiedzieć, że… - próbował dokończyć Wiśniewski, ale nagle wypowiedź przerwana została przez prowadzącą, która starała się uniknąć burzy w programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiśniewski chce innych zasad na Eurowizji

Zdaniem muzyka, którego twórczość głównie kojarzona jest z zespołem "Ich Troje", Eurowizja powinna zmienić zasady oceniania poszczególnych występów, bowiem obecnie dochodzi do dość kuriozalnych sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Wiśniewski wyjaśnił sytuację na podstawie przykładu jednego z krajów.

 - Na przykład Północna Macedonia zajęła miejsce dalej niż my, bo my zajęliśmy siódme miejsce, a dali jej taką nadzieję na wygraną. Mnie się ten system głosowania przestał podobać teraz. Tylko publiczność powinna mieć prawo do głosowania - wyraził swoje stanowisko w programie TVP.

  1. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  2. Jan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu