Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat

Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat Źródło: fot Youtube

Michał Wiśniewski był kiedyś niekwestionowaną gwiazdą muzyki popularnej. Teraz artysta znalazł się na dnie. To, co się dzieje w jego życiu, w porównaniu z tym, co się działo, można nazwać klęską i dramatem.

Michał Wiśniewski wysławił się, kiedy występował z zespołem Ich Troje. Charyzmatyczny wokalista z czerwoną czupryną był niesamowicie popularny i lubiany w tamtym czasie. Zarobił fortunę, niestety, źle wykorzystał swoje pięć minut i już wszystko stracił. Można powiedzieć, że Wiśniewski zaliczył prawdziwy, ogromny upadek. Wokalista w porównaniu do tego, gdzie był kiedyś, aktualnie znajduje się na dnie. Artysta zasłynął również z tego, że wchodził w wiele związków. Aktualnie żyje ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską.

Michał Wiśniewski na dnie finansowym

Para ma jednak pewnego rodzaju kłopoty. Dla Dominiki i Michała temat finansów jest frustrujący. Widać to po reakcji żony lidera Ich Troje na jeden z komentarzy hejterów. Co prawda Dominika staje w nim w obronie męża, ale mimo wszystko widać, jak wiele emocji ją to kosztuje. Niedawno Michał ogłosił się bankrutem. Co więcej, na najnowszą płytę Ich Troje musiał zorganizować zbiórkę pieniędzy, ponieważ nie było go stać na wyprodukowanie krążka. Chociaż fundusze udało się zgromadzić, hejterzy mocno się uaktywnili. - No niezły z niego model, tyle baniek przechulać. Gratuluje modela – napisał jeden z nich. - Czy ja Ci zaglądam do Twojego portfela? Nie! Więc Ty odwal się od portfela mojego męża… Nie podoba się, to wypad z mojego profilu! Dziękuje! - napisała natychmiast w reakcji na to Dominika Tajner. Myślicie, że poradzą sobie z tym problemem? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  2. Starsi ludzie nie mogą uwierzyć w to co właśnie zrobił Polsat. Stacja wykorzysta seniorów
  3. To koniec najdroższego programu TVN! Szokujące doniesienia
  4. Wszystkie pupile zagrożone! Uważajcie na swoje psy i koty
  5. Sankcje na Polskę! Nasz sojusznik stracił nerwy
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News