Michał Wiśniewski był przez lata jednym z najbardziej popularnych polskich wokalistów. Muzyk w ostatnim czasie musiał mierzyć się z wieloma demonami, jednak zdaje się obecnie wracać na dobrą drogę. Ścieżka prowadząca go na szczyt sławy nigdy nie należała do najłatwiejszych. Fanom trudno jest uwierzyć w to, czym piosenkarz zajmował się jeszcze w latach 90. XX wieku.

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. Miał naprawdę trudne dzieciństwo, przez rodziców alkoholików na jakiś czas trafił do sierocińca. Już jako młody chłopak doskonale zdawał więc sobie sprawę z tego, że jeżeli chce osiągnąć prawdziwy sukces, musi wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zająć się rozwojem własnej kariery.

Czym zajmował się Michał Wiśniewski w młodości?

Zanim Wiśniewskiemu udało się jednak założyć zespół Ich Troje, musiał podejmować się różnych innych prac. Jak donoszą media, piosenkarz pracował w młodości w hurtowni cebuli. Próbował także otworzyć własne biuro tłumaczeń, co ostatecznie się powiodło. W 1990 roku był jedną z pierwszych osób w Polsce, które chciały wprowadzić na krajowy rynek plastikowe rabatowe karty.

Dopiero w 1994 roku Wiśniewski poznał współtwórcę Ich Troje, Jacka Łągwę. Sam piosenkarz potrafił już grać na fortepianie, gdyż jeszcze mieszkając w Niemczech uczęszczał do szkoły muzycznej. Kiedy w jednym z klubów karaoke muzycy spotkali Magdę Femme, zdecydowali się wspólnie założyć zespół, który odniósł ostatecznie wielki sukces. Stało się to w 1995 roku.

Wiśniewski o mijającej przeszłości i prognozach na przyszłość

Pomimo upływu lat, Wiśniewski wciąż nie traci na popularności. Jednocześnie sam potwierdza, iż upływ lat na świeczniku czasami bardzo go dziwi i nieco deprymuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

– Niektórzy nie wierzą, że Ich Troje tak długo istnieje. Niedawno podeszła do mnie dziewczyna, w zasadzie kobieta, i pyta, czy mógłbym jej podpisać zdjęcie. A na tym zdjęciu ja trzymający dziecko. Okazało się, że dziecko to ta dziewczyna, cycata, miseczka F co najmniej. Trochę się zdołowałem – powiedział jakiś czas temu sam Michał Wiśniewski w rozmowie z dziennikarzami Newsweeka.

– Wszystko, co najlepsze przede mną. Żyję z pełną świadomością tego, co było, i tego, co być może. I wszystko zależy tylko i wyłącznie ode mnie – dodał także niezwykle szczerze wokalista.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyjaciółka Lewandowskiej wbiła jej nóż w plecy. Anna jej tego nie wybaczy
  2. Łzy na ślubie gwiazdy TVN! „Nie tak go sobie wyobrażałam”
  3. Kiedy usłyszała diagnozę jej świat legł w gruzach. Kayah zdradza szczegóły śmiertelnej choroby
  4. Fani M jak Miłość nie mogą uwierzyć! Kolejna uwielbiana gwiazda odchodzi, co tam się wyprawia?!

Czy uważasz, że Michał Wiśniewski jest zdolnym muzykiem?

Loading ... Loading ...

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]