Co się stało z twarzą Wiśniewskiego? "Przesadziłem"

Co się stało z twarzą Wiśniewskiego? "Przesadziłem"

Michał Wiśniewski koncertuje w najlepsze, korzystając w międzyczasie z uroków... aplikacji poprawiających wygląd. Ostatnio lider "Ich troje" postanowił podrasować sobie twarz. Jak oceniacie jego zabieg?

Michał Wiśniewski utrwalił się w naszej świadomości jako charyzmatyczny lider grupy "Ich troje", której świetność przypadła na początek lat dwutysięcznych.

Michał Wiśniewski odmłodniał? Zobaczcie jak wygląda

To wtedy publika szalała za czerwonowłosym i ekscentrycznym piosenkarzem. Nie da się ukryć, że wyróżniającym się wyglądem muzyk podzielił publikę na fanów, ale i licznych krytyków. Dziś Wiśniewskiemu idzie 47 rok życia. Mimo epizodów z krótszymi, czy nawet czarnymi włosami, piosenkarz koncertuje dziś w charakterystycznej dla niego czerwieni. Tej samej, która dała mu oszałamiającą rozpoznawalność niemal dwie dekady temu. Gwiazdor pozostaje aktywny na swoim koncie na Instagramie, na którym chwali się m. in. koncertami, ale i ciekawostkami z własnego życia. Tym razem Wiśniewski postanowił odmłodzić się co najmniej o dekadę. Nie chodzi jednak o serię zabiegów kosmetycznych, a wirtualną aplikację Facetune. Lider "Ich troje" uznał, że ciekawość jest silniejsza od rzeczywistości. Postanowił wyretuszować swoją podobiznę, pousuwać zmarszczki i wszelkie oznaki starzenia się. Jedno z ostatnich zdjęć Michała Wiśniewskiego na Instagramie zadziwiło internautów. Fani doceniają konwencję muzyka, część zaznacza, że podobne symulacje nie są mu kompletnie potrzebne! Aplikacja do zdjęć wkręciła lidera "Ich troje" - Przesadziłem z Facetune – napisał przy zdjęciu. Fani rozpisują się praktycznie w samych superlatywach, ceniąc gwiazdora za pomysł, a zarazem doceniając jego dzisiejszy wygląd. - Nic się nie zmieniasz - czytamy jeden z komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Mega super, wyglądasz jak zawsze - dodaje inna z internautek. Kolejni zaznaczają, że charyzmatyczny, czerwonowłosy Wiśniewski wcale nie potrzebuje upiększania w sieci. Co jak co, w końcu wodzi to na pokuszenie, zwłaszcza wśród płci pięknej. -  Super, ale nie potrzebujesz tych upiększaczy - napisała Wiśniewskiemu jedna z komentujących. fot. Michał Wiśniewski instagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary
  4. Rodowicz dozna szoku. Emerytura Martyniuka będzie bajeczna
  5. Kolejne osoby dostaną 500 plus. Rząd przygotowuje ważne zmiany
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News