Dominika Tajner dalej mieszka z Michałem. Podała zaskakujący powód

Dominika Tajner dalej mieszka z Michałem. Podała zaskakujący powód Źródło: instagram/w_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są własnie w trakcie rozwodu. Okazuje się, że wciąż mieszkają oni razem we wspólnym domu. Kobieta postanowiła zdementować pojawiające się plotki i podać powód, dla którego mimo rozwodu wciąż mieszkają pod jednym dachem.

Michał Wiśniewski znów się rozwodzi. Oznacza to dla piosenkarza kolejne, czwarte nieudane małżeństwo. Wokół całej sprawy zaczęło pojawiać się bardzo wiele plotek i niepotwierdzonych doniesień. Dominika Tajner zdecydowała się raz na zawsze zdementować fałszywe przypuszczenia mediów.  

Michał Wiśniewski znów się rozwodzi 

Nie jest tajemnicą, że dla piosenkarza nie jest to pierwszy rozwód, ponieważ Wiśniewski ma już za sobą kilka nieudanych związków. Choć zapowiadało się, że jego związek z Dominiką Tajner może przetrwać, zupełnie niespodziewanie media obiegła informacja, że 46-latek ponownie się rozwodzi. Podczas gdy Tajner prezentowała swoje umiejętności w programie "Taniec z Gwiazdami" lider zespołu "Ich Troje" zdecydował się złożyć papiery rozwodowe. 

Niemalże od razu wokół całej sprawy zaczęły pojawiać się plotki i teorie. Przez jakiś czas żadne z małżonków nie odnosiło się do fałszywych doniesień tabloidów.

Dominika Tajner dementuje plotki 

Według niepotwierdzonych informacji Tajner miała zaraz po programie wyprowadzić się z domu, w którym dotychczas mieszkała z Wiśniewskim. Kobieta postanowiła jednak ostatecznie zdementować plotki. Podczas jednego z ostatnich wywiadów Dominika wyznała, że wciąż mieszka piosenkarzem, który już niedługo nie będzie jej mężem. Podała również powód, dla którego zdecydowali się oni wspólnie pozostać w domu w Lesznowoli. 

- Nie wyprowadziłam się z domu. Nadal razem mieszkamy, a Michał pomaga mi wychowywać mojego syna Maksa - wyznaje córka Apoloniusza Tajnera.  

Wychodzi zatem na to, że mimo trwającej sprawy rozwodowej, Dominika i Michał wciąż mają między sobą bardzo dobre relacje i nie rozstają się w burzliwej atmosferze.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajner zaciągnęła milionowy kredyt? 

Kobieta postanowiła odnieść się również do plotek, według których miała ona zaciągnąć kredyt na kwotę aż miliona złotych. Powodem, dla którego wiele osób właśnie tak uważało, był fakt, że Tajner uprzednio reklamowała spółdzielczą kasę oszczędnościową SKOK Wołomin. 

- Temat mojego długu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo ja nigdy nie dostałam ani złotówki ze SKOK - oświadcza. 

Fani celebrytów zauważają, że może ta sytuacja skłoni dwoje do powrotu do siebie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  3. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  4. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką
  5. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News