Michał Szpak w szczerych słowach o narkotykach. Poszedł w ślady Michała Wiśniewskiego

Michał Szpak w szczerych słowach o narkotykach. Poszedł w ślady Michała Wiśniewskiego Źródło: Instagram/Michał Szpak

Michał Wiśniewski wypowiadał się niegdyś na temat zażywania narkotyków. Jak się okazuje, popularny piosenkarz Michał Szpak poszedł w jego ślady. Padły mocne i szczere słowa.

Michał Wiśniewski chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Fani kontrowersyjnego lidera zespołu Ich Troje wiedzieli o nim prawie wszystko za sprawą popularnego reality show "Jestem jaki jestem". Dziś gwiazdor również nie stroni od dziennikarzy i zdradza kulisy swojego prywatnego życia. Artysta opowiadał również o swoim stosunku do używek.

Kilka lat temu w mediach pojawił się niezwykle osobisty wywiad z Michałem Wiśniewskim. Piosenkarz zdradził swój stosunek do używek. To było bardzo mocne i szczere wyznanie. Fani doskonale zdają sobie sprawę, że kontrowersyjny gwiazdor w przeszłości nie stronił od używek, jednak dopiero po wielu latach zdecydował się powiedzieć, co myśli o tym etapie swojego życia.

Michał Wiśniewski szczerze o narkotykach: "próbowałem, ale to nie dla mnie"

Michał Wiśniewski nie wstydzi się swojej przeszłości. Jak twierdzi, próbował w życiu wszystkiego. W jego życiu były obecne praktycznie wszystkie narkotyki oprócz tych, które bierze się dożylnie. 

- Próbowałem wszystkiego, ale po razie. Nie brałem tylko nic dożylnie. Spróbowałem w swoim życiu LSD, amfetaminy, jeszcze kokainy nigdy nie wziąłem. Paliłem też marihuanę ale to nie dla mnie - zdradził lider zespołu Ich Troje w jednym z wywiadów.

Jego zdaniem każdy bierze odpowiedzialność za siebie i za swoich bliskich i powinien rozsądnie korzystać z dostępnych używek. Jednak, jak sam przyznaje, w jego życiu się one nie sprawdziły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał Szpak poszedł w ślady lidera Ich Troje. Intrygujące wyznanie gwiazdora

Michał Szpak jest kolejną osobą w polskim show-biznesie, która odważnie wypowiedziała się na temat zażywania narkotyków. Popularny artysta zdecydowanie zaprzeczył, jakoby w jego życiu miały pojawić się jakiekolwiek używki. Piosenkarz preferuje inne metody radzenia sobie ze stresowymi sytuacjami.

W rozmowie z mediami wypowiedział się na temat używek. Jego odpowiedź brzmiała dość zagadkowo:

- Gdybym je stosował, ganialibyście mnie po scenie - przyznał z uśmiechem Michał Szpak. 

Popularny gwiazdor, podobnie jak Michał Wiśniewski, nie stosuje narkotyków. Panowie mają podobne stanowiska w tej kwestii i nie boją się mówić o tym publicznie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

źródło: Pudelek / Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News