Michał Wiśniewski, mimo niezwykle ciężkiego dzieciństwa, jest bardzo mocno związany ze swoją ukochaną mamą. Kobieta przechodziła w ostatnim czasie wiele ciężkich chwil, które odmieniły ją niemal nie do poznania. Jej syn nie pozostał obojętny na jej krzywdę.

Michał Wiśniewski i jego matka Grażyna nie od zawsze żyli ze sobą w dobrych stosunkach. Muzyk najważniejszy okres swojego życia przeżył w domu dziecka, co sprawiło, że jego relacje z rodzicami, delikatnie mówiąc, nie były wzorcowe. Lider grupy „Ich troje” o trudach dzieciństwa, a także o próbach pogodzenia się z własną matką opowiadał w programie „Jestem jaki jestem”. Dziś jest prawdziwym wsparciem dla swojej rodzicielki.

Michał Wiśniewski osobą odpowiedzialną za metamorfozę Grażyny

Pani Grażyna również nie miała lekkiego życia. Nadużywający alkoholu mąż, przemoc, alkoholizm – tak właśnie wyglądała jej codzienność. Dziś kobieta wyszła już na prostą, a wszystko to za sprawą specjalistów oraz jej ukochanego syna. Michał postanowił wspierać matkę i zapewnić jej pewne „odrodzenie”. Wraz z żoną Dominiką zaprowadzili kobietę do fryzjera, który sprawił, że Grażyna przeszła prawdziwą metamorfozę!

Michał Wiśniewski doskonale rozumie jak to jest walczyć z nałogiem, bowiem on sam niejednokrotnie musiał stawić mu czoła. Muzyk musiał walczyć z uzależnieniem od hazardu, a także od alkoholu. Nic więc dziwnego, że tak bardzo wspiera teraz swoją matkę i jest z niej bardzo dumny. On sam najlepiej wie, czego jej potrzeba.

Nowe życie, nowa miłość

Lider zespołu „Ich Troje” doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w życiu człowieka pełni miłość. Postanowił on wspomóc swoją matkę i na tym polu – założył jej kontro na portalu randkowym! Sama kobieta jest tym trochę wystraszona, co sama otwarcie przyznaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora

– Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia… – smutno wyznała kobieta podczas jego z wywiadów w gazecie.

Chociaż miłości póki co nie znalazła, to spotkało ją inne, bardzo przyjemne wydarzenie. Podczas jednego z towarzyskich spotkań kobieta poznała pisarza, Tadeusza Rossa. Mężczyzna wyznał, że swoją następną powieść bardzo chciałby poświęcić Grażynie. Ta od razu się zgodziła. Podkreśla, że robi to nie tylko dla siebie, ale i dla swoich dzieci oraz wnucząt. Wszystko wygląda na to, że już niebawem na księgarnianych półkach znajdziemy tę ciekawą lekturę.

Michał Wiśniewski
Fot. Instagram Michała Wiśniewskiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec króla TVN?! Wojewódzki jeszcze nigdy nie był w takiej sytuacji
  2. Media: Pijany polityk PiS spowodował wypadek! Rodzina Andrzeja Dudy załamana
  3. Kobieta w ciąży chciała po prostu siedzieć w autobusie. „Zostałam zlinczowana”
  4. Rysiek z „Klanu” opowiedział o swoim największym życiowym dramacie! Ściska za gardło
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]