Michał Wiśniewski jest jedną z bardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki. Piosenkarz przez lata wylansował wiele przebojów i stał się jedną z ikon polskiej sceny muzycznej. Miał jednak bardzo nieszczęśliwe dzieciństwo. Przez lata wychowywał się bez swojej matki, która zostawiła go w młodości w domu dziecka. Wiemy, co kierowało kobietą. Jest bardzo chora.

Michał Wiśniewski wielokrotnie szokował, wzbudzał kontrowersje i stawał się tematem rozmów opinii publicznej. Nie wiadomo, jak wyglądałoby życie mężczyzny, gdyby dojrzewał przy matce, która nie podjęła trudu wychowania celebryty. Dzisiaj piosenkarz jest już pogodzony ze swoją rodzicielką i pomaga jej w zmaganiu się z ciężką chorobą, która rozdzieliła ich przed laty.

Michał Wiśniewski stara się dbać o matkę

Kobieta, która urodziła twórcę zespołu Ich Troje nazywa się Grażyna Wiśniewska. Przez lata była nieobecna w życiu mężczyzny i odezwała się do niego dopiero wtedy, gdy osiągnął wielką sławę. Na łamach programu „Jestem, jaki Jestem” który był reality show z życia Wiśniewskiego syn i matka próbowali się pogodzić. Piosenkarz postawił wtedy jeden warunek, który sprawi, że wybaczy matce opuszczenie go w dzieciństwie. Kobieta miała przestać pić.

Najprawdopodobniej to właśnie alkoholizm zmusił matkę Wiśniewskiego 45 lat temu do podjęcia dramatycznej decyzji o porzuceniu syna. Kobieta przez całe lata pogrążała się w poważnej chorobie, wówczas gdy jej syn zaczął święcić wielkie triumfy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Jaki jest stan zdrowia matki Wiśniewskiego?

Od czasu rozmowy na łamach show TVN-u minęło już ponad 15 lat. Od tego czasu ponoć, kobieta ani razu nie zajrzała już do kieliszka. Mało tego, zaczęła aktywnie brać udział w życiu syna, próbując zrekompensować mu zaległy czas przed laty. Dzisiaj kobieta ma jeszcze tylko jedno marzenia, chciałaby znaleźć miłość.

Z racji tego, że jej syn należy do zapracowanych osób, to nie ma aż tyle czasu, by móc codziennie przebywać z matką. Ta stara się znaleźć więc sobie partnera, który towarzyszyłby jej w godnym starzeniu się. Czy największy cel i pragnienie schorowanej kobiety się spełni? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska przyznała się do koszmaru. Chce ukarać ludzi, którzy ją skrzywdzili
  2. Niejedna mogłaby pozazdrościć jej klasy! 59-letnia Torbicka narobiła młodym gwiazdkom wstydu
  3. Zenek Martyniuk myśli o karierze syna. To przyniesie mu MILIONY ZŁOTYCH!
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie