Ujawniono właśnie mroczny sekret Wiśniewskiego! Fani są w totalnym szoku

Ujawniono właśnie mroczny sekret Wiśniewskiego! Fani są w totalnym szoku

Michał Wiśniewski pozostaje od lat ważną częścią polskiego show-biznesu. Wokalista od początku kariery wzbudzał ogromne kontrowersje, jednak najnowsze doniesienia medialne na jego temat wywołały wśród fanów wyjątkowe emocje. Niewielu z nich znało bowiem mroczny sekret gwiazdora, który ujrzał właśnie światło dzienne.

Michał Wiśniewski jest znany fanom przede wszystkim jako lider zespołu "Ich Troje". W ostatnim czasie muzyk przeżył wiele naprawdę trudnych chwil, co nieco przygasiło jego karierę, jednak w powrocie na szczyt pomaga mu obecnie rodzina.

Michał Wiśniewski zadziwił licznych fanów

Fakt, który sprawił, że Wiśniewski znalazł się właśnie na językach opinii publicznej, nie ma jednak bezpośredniego związku z jego twórczością artystyczną. Ujawniono bowiem nieznane dotąd związki piosenkarza z byłym członkiem mafii pruszkowskiej, Jarosławem Sokołowskim ps. Masa. Sam świadek koronny wspominał już, że w latach 90. zeszłego wieku miał bliską styczność z wieloma celebrytami. Jednocześnie zaznaczył, iż "w tym czasie był bufonem i miał ich w dupie". Chociaż Wiśniewski miał poznać "Masę" dużo później, wielu fanów było zaskoczonych informacjami, według których wokalista ma bliskie związki z byłym gangsterem i przestępcą.

Skąd Michał Wiśniewski zna Jarosława Sokołowskiego?

- Ja nie znam gangstera "Masy", tylko świadka koronnego Jarka Sokołowskiego. Poznałem go przez moją żonę Dominikę, która interesowała się jego książkami i jakoś do niego dotarła. Oczywiście wiedziałem, kim był wcześniej. Nigdy nie starałem się go oceniać ani rozliczać. Jarek jest przykładem osoby, która publicznie przyznała się, co robiła wcześniej. Do tego trzeba dużej odwagi - powiedział sam Michał Wiśniewski, potwierdzając doniesienia mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Był gangsterem, ale ocknął się i już tego nie robi. Wykorzystał ostatni moment zawrócenia z tej drogi. Skończył z tym i wkroczył na zupełnie inną ścieżkę - dodał także otwarcie lider "Ich Troje", tłumacząc w osobliwy sposób świadka koronnego, w którego przemianę nie uwierzyła wciąż ogromna część polskiej opinii publicznej. "Gangsterem zostaje się na całe życie. Zrozumcie to"; "Michałku, nie cuduj. Wiemy, jakie miałeś znajomości - niezbyt chwalebne, przyznaj sam"; "Szkoda, że Wiśniewski się nie ocknął"; "Jak to możliwe, że gangster, który krzywdził ludzi, zrobił z siebie celebrytę, chodzi wolno i jeszcze zarabia krocie na swoich książkach?" - czytamy w komentarzach na jednym z portali informacyjnych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochają i nienawidzą go tysiące Polaków. Jackowski zapowiedział swoją śmierć
  2. Małgorzata Rozenek dzieci: Jej dwóch synów wyrasta na prawdziwych przystojniaków
  3. Ty też możesz być ofiarą. Hakerski atak na Facebooka, ukradli dane milionów ludzi
  4. Niesamowicie wzruszające! Znalazł swojego psa po 3 latach poszukiwań na ulicy
  5. Media poinformowały, że Beata Tyszkiewicz walczy z rakiem. Aktorka postanowiła rozwiać plotki
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News