Michał Wiśniewski zmaga się z kryzysem małżeńskim. Czy para to przetrwa?

Michał Wiśniewski zmaga się z kryzysem małżeńskim. Czy para to przetrwa? Źródło: Instagram/Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski przeżywa obecnie według mediów bardzo trudne chwile. Wokalista oraz jego żona walczą ponoć z poważnym kryzysem małżeńskim. Nie wiadomo, czy ostatecznie uda im się przezwyciężyć problemy rodzinne. Pomóc miał w tym wspólny udział w telewizyjnym show, na który piosenkarz nie chciał się jednak zgodzić.

Michał Wiśniewski zasłynął wśród polskich słuchaczy już wiele lat temu. Gwiazdor niezmiennie może liczyć na naprawdę duże grono wiernych fanów, którzy wspierali go między innymi podczas walki z nałogiem alkoholowym. Największym wsparciem w tamtym okresie okazała się jednak oczywiście dla wokalisty żona, Dominika.

Michał Wiśniewski przeżywa małżeński kryzys

Niestety, media obiegły właśnie wieści dotyczące rzekomego kryzysu w małżeństwie Wiśniewskich, który może według informatorów doprowadzić nawet do rozstania. Para ma ponoć bardzo dużo własnych zajęć oraz obowiązków, ograniczających wspólnie spędzany czas do przykrego minimum. Jak donosi Pomponik, ciągłe mijanie się doprowadza do kłótni i wybuchów narastających frustracji.

Wspólnego czasu już wkrótce może być za to coraz mniej, gdyż Dominika Tajner-Wiśniewska przygotowuje się obecnie do startu w uwielbianym przez widzów Polsatu show "Taniec z gwiazdami". Celebrytka trenuje pod okiem Wojciecha Jeschke i ponoć jest niezwykle zadowolona z decyzji o udziale w programie rozrywkowym.

Michał Wiśniewski mógł powalczyć z żoną w "Tańcu z gwiazdami"

Co ciekawe, Michał Wiśniewski także otrzymał ponoć niedawno propozycję zaangażowania się w taneczne zmagania. Podobny pomysł miała bowiem bliska przyjaciółka gwiazdora oraz dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew. Warto przypomnieć, że sama była świadkową na ślubie wokalisty, więc bez wątpienia nie chciała zaszkodzić małżonkom. Miała raczej na celu niesienie pomocy ich związkowi. Wiśniewski nie chciał jednak skorzystać z danej mu możliwości i pozostawił decyzję o zaangażowanie się w show jedynie swojej żonie.

- Michał uznał, że ten program, tak jak u wspomnianej pary (Beata Tadla i Jarosław Kret - red.), mógłby nasilić kryzys i zniszczyć jego związek z Dominiką - usłyszeli reporterzy "Na Żywo" od osoby z otoczenia znanej pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, jak głęboki jest kryzys dzielący Michała Wiśniewskiego i jego żonę, jednak według medialnych doniesień para zmaga się z dużymi problemami. Fani mają więc nadzieję, że małżonkom ostatecznie uda się wyjść na przysłowiową prostą i przetrwać wszelkie zawirowania. To właśnie przy Dominice Tajner kontrowersyjny wokalista znalazł przecież prawdziwą stabilizację oraz szczęście, które pomogły mu przezwyciężyć nękające demony przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ranczo wróci, ale bez głównego bohatera?! Aktor postawił warunki z kosmosu
  2. Baby shower u Meghan Markle pobił na głowę wszystkie tego typu imprezy. Co za przepych!
  3. Kobieta błaga Barbarę Kurdej-Szatan o pomoc. Dziecko umiera, trwa wyścig z czasem
  4. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  5. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News