Rozbawiony Wiśniewski kpi z rozwodu. Słowa wywołują osłupienie

Rozbawiony Wiśniewski kpi z rozwodu. Słowa wywołują osłupienie Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Michał Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać. Wiele wskazuje na to, że kolejny rozwód nie zrobił na nim większego wrażenia. Lider zespołu Ich Troje w jednym z programów telewizyjnych zakpił z rozstania z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Nietrafiony żart Wiśniewskiego wprawił widzów w osłupienie.

Michał Wiśniewski znów znalazł się w centrum uwagi. Wszystko za sprawą czwartego rozwodu muzyka z córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Jego małżeńska sielanka z Dominiką Tajner-Wiśniewską skończyła się po zaledwie 7 latach. Wiele osób wierzyło, że kontrowersyjny lider zespołu Ich Troje zdołał się wreszcie ustatkować, jednak te nadzieje okazały się złudne.

Takiego zakończenia nikt się nie spodziewał. W mediach pojawiły się informacje o chorobliwej zazdrości Michała Wiśniewskiego o żonę, która zdecydowała się wziąć udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Przyczyną konfliktu i ciągłych awantur miał być partner taneczny Dominiki, Wojciech Jeschke. Chwilę później okazało się, że kolejne małżeństwo gwiazdora jest już historią.

Michał Wiśniewski zabrał głos. Gwiazdor publicznie zakpił ze swojego rozwodu

Wiele osób zabrało już głos w sprawie rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. W mediach społecznościowych wypowiedziała się skrzywdzona żona, a także byłe żony lidera zespołu Ich Troje. Również Wojciech Jeschke skomentował rozstanie słynnej pary. Cała Polska czekała na komentarz samego zainteresowanego, który złożył pozew rozwodowy. 

Michał Wiśniewski wziął ostatnio udział w programie TVP "To był rok". Emisja odcinka z jego udziałem została zaplanowana na dzisiaj o godz. 20:35. Debiutująca produkcja podzieliła się krótkim fragmentem show, w którym wystąpi kontrowersyjny wokalista. To wystarczyło, aby wprawić widzów w osłupienie. We fragmencie programu muzyk nawiązał do swojego rozwodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"To jest dowód na to, że to była ostatnia żona" - kpił Wiśniewski. Internauci są oburzeni

Okazało się, że Michał Wiśniewski w niezwykle beztroski sposób podchodzi do swojego rozwodu i nie waha się, aby publicznie zażartować z tego dramatycznego wydarzenia. Jak do tego doszło? W programie "To był rok" widzowie mogli zobaczyć wideo z 2000 roku. W teledysku do piosenki "Walczyk bujaj się" lider zespołu był umalowany i uczesany. Klip wzbudził zdumienie prowadzących, którzy nie pamiętają już gwiazdora w takim wydaniu.

- To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża - powiedział Wiśniewski.

Wokalista od razu wytłumaczył, że wypowiedź miała żartobliwy charakter. Internauci jednak nie uwierzyli w te zapewnienia i zaczęli go krytykować. Opinia widzów na temat artysty jest jednoznaczna:

- Nie każdy kto nosi portki to prawdziwy facet. Prawdziwego poznajemy po tym, że nie ważne jak zaczyna, ale jak kończy - podsumował jeden z internautów.

Michał Wiśniewski niewątpliwie odzyskał utraconą popularność. Jednak jego spektakularne wyjście z cienia zdecydowanie nie podoba się opinii publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kinga Rusin wzięła ślub? Edyta Górniak wygadała się na wizji!
  2. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł