Fani Michała Wiśniewskiego oszaleją z radości! Naprawdę się na to zdecydował

Fani Michała Wiśniewskiego oszaleją z radości! Naprawdę się na to zdecydował Źródło: Fot. YouTube/ Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski w ostatniej wypowiedzi dla mediów zdradził swoje szeroko zakrojone plany na ten rok. Lider Ich Troje wlał nadzieję w serca fanów, zapowiadając wielki powrót zespołu na listy przebojów. Ostatni album łódzkiej grupy ukazał się w 2017 roku.

Michał Wiśniewski, choć już nie króluje już w zestawieniach najpopularniejszych artystów, nadal pracuje nad nowymi utworami i pomysłami na Ich Troje. Rok 2018, jak każdy poprzedni, był rokiem wielu koncertów i ciężkiej pracy, lecz na półkach nie pojawiło się żadne nowe wydawnictwo legendarnego zespołu. Wiele już lat minęło, od kiedy Wiśniewski zajmował centralną pozycję w panteonie polskich celebrytów i gwiazd, a pod koniec zeszłego roku zdecydował, że pora, aby znów zamieszać. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradził, że ten rok będzie szczególny i jest na co czekać.

Jego słowa rozgrzały umysły fanów Ich Troje. Miejmy nadzieję, że nie były to słowa rzucone na wiatr i po dłuższej przewie zespół znów zagości na OLiS.

Michał Wiśniewski zapowiada wielki powrót

- My na razie mamy ponad sześćdziesiąt koncertów już zaplanowanych, wiesz, strach pomyśleć, co będzie, bo ja idę na pięćdziesiątkę i dalej włażę na rampę, ale generalnie wydaje mi się, że to będzie bardzo dobry rok, bo w końcu czas na pierwszego winyla. Dzisiaj dostałem kolejną fantastyczną piosenkę od Jacka (Łągwy - przyp. red.), więc myślę, że to będzie bardzo dobry rok dla Ich Troje - powiedział Michał Wiśniewski. Fani zareagowali bardzo pozytywnie na tę wiadomość, a swoje zadowolenie i słowa otuchy dla wokalisty wyrazili w internetowych komentarzach. Nie zabrakło także słów krytyki. - Mówcie, co chcecie, ale ja bardzo go lubię; Wiśnia, dziękuję Ci za wyjątkowe, magiczne dzieciństwo! Te szkolne dyskoteki przy piosenkach Ich Troje... Było świetnie. Tęskni mi się; Kto wie, każdy powinien mieć szansę. Nazwisko sobie wyrobił, a niech działa, a odbiorcy zweryfikują - czytamy.

Dzieci Wiśniewskiego idą w jego ślady

Zanim zapowiedział nową płytę i liczne koncerty, Michał Wiśniewski przekazał mediom, że podobnie jak on, jego dzieci wykazują talent artystyczny. Gwiazdor zaznaczył jednak, iż nie jest to dla niego dobra wiadomość. Wokalista stwierdził, że ma nadzieję, iż dzieci nie zechcą wchodzić w show-biznes, ale nie będzie im w tym przeszkadzał. Nie będzie im też jednak pomagał. Pragnie, by same zdecydowały, jak chcą żyć, a kariera na estradzie będzie ich własną decyzją i dziełem. - Ja im nie będę w tym pomagał, ale też nie będę przeszkadzał, bo ja w niczym nie przeszkadzam swoim dzieciom. Jak pojechałem z synem na obóz do Barcelony, nie chodziłem nawet na treningi, żeby go nie peszyć - powiedział w rozmowie z portalem Przeambitni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  2. Doda zgniotła jak kiepa Agnieszkę Szulim. Popłaczecie się ze śmiechu
  3. Małgorzata Rozenek i jej dziwny przesąd noworoczny. Wiedzieliście o tym?
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
źródło: video.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News