Kolejna kobieta opuszcza Wiśniewskiego. Ich Troje na ostrzu noża

Kolejna kobieta opuszcza Wiśniewskiego. Ich Troje na ostrzu noża Źródło: YouTube - Telewizja Republik

Michał Wiśniewski z pewnością radzi sobie w ostatnim czasie z kilkoma poważnymi problemami. Znany artysta informował ostatnio o rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską, a teraz dowiadujemy się o trudnej sytuacji zespołu Ich Troje. Wszystko powinno wyjaśnić się już w najbliższym czasie.

Michał Wiśniewski nie może cieszyć się ze spokoju w ostatnich miesiącach. Wokalista zespołu Ich Troje co prawda w pewnym momencie znów mógł się cieszyć z wielkiej sławy, jednak teraz życie odmieniła decyzja o rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Rozstanie z pewnością będzie sporo kosztować artystę, dlatego ostatnio usłyszeliśmy, że zdecydował się on na dawanie koncertów częściej, niż dotychczas. Przez to mógłby zarobić na rozwód, dając przy okazji niższe ceny.

Okazuje się, że to wcale nie jest koniec kłopotów znanego muzyka. Dowiedzieliśmy się, że dodatkowym problemem jest sytuacja jego zespołu, którego przyszłość obecnie stoi pod znakiem zapytania. Fatalna sytuacja powstała w wyniku pogorszenia relacji z córką Apoloniusza Tajnera, co obecnie stworzyło niepewność nie tylko w głowie samego Wiśniewskiego, ale również u innych członków zespołu.

Michał Wiśniewski ma kolejny problem

Tuż po ogłoszeniu wiadomości o rozwodzie, jaki niebawem wezmą Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska pojawiły się wiadomości, że do rozstania dochodzi wyłącznie z powodu zachowania artysty. W ostatnim czasie był on oskarżany o liczne romanse, a media prześcigały się w znajdowaniu kandydatek na byłe kochanki znanego piosenkarza.

Fani zespołu Ich Troje głośno wyrażali swoje podejrzenia. Ich zdaniem, to właśnie 20-letnia Agata Buczkowska, która występuje w formacji w roli wokalistki, miała mieć romans z muzykiem. Plotki te szybko dotarły do młodej piosenkarki, która postanowiła jak najszybciej zadziałać, by przeciwstawić się wszelkim głosom oskarżających ją o spowodowanie rozpadu małżeństwa.

Ukazało się oświadczenie, w którym Buczkowska kategorycznie zaprzeczyła, jakoby kiedykolwiek miała romans ze swoim kolegą z zespołu. Twierdziła, że media podawały dalej ich zdjęcia, które rzekomo miały być bardzo intymne. Nie wspominały jednak, że to była jedynie część choreografii podczas występów na scenie. 

Michał Wiśniewski liczy się z kolejnym rozstaniem

Ataki skierowane wobec 20-latki nie ustępują, wobec czego ma ona poważnie rozważać odejście z zespołu, który dał jej poważną szansę. Dowiedzieliśmy się, że wytwórnia muzyczna zapewniła ją, że umożliwi jej kontynuowanie kariery solowej w przypadku, gdyby zdecydowała się na opuszczenie zespołu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wobec planów młodej artystki wydaje się, że Michał Wiśniewski ma poważny problem. Sprawa z pewnością wyjaśni się w ciągu najbliższych kilku tygodni, kiedy powinniśmy poznać decyzję Buczkowskiej. Obecnie wiemy, że jest ona bardzo ważna dla wokalisty, bo może od niej zależeć jego przyszłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Małgorzata Kożuchowska NAGO! Zrobiono jej zdjęcie w przymiarzalni
  3. Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze
  4. Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Nie żyje 6 osób, które były na emeryturze. Nie zmarły z przyczyn naturalnych
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

źródło: Pudelek

Następny artykuł