Dantejskie sceny. "Klątwa Tańca z Gwiazdami" uderzyła w małżeństwo Wiśniewskich

Dantejskie sceny. "Klątwa Tańca z Gwiazdami" uderzyła w małżeństwo Wiśniewskich Źródło: youtube.com/plejada

Michał Wiśniewski bardzo długo skrywał swoje prawdziwe odczucia wobec występu żony w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Popularny program w ostatnim czasie staje się istnym widowiskiem, nie tylko tanecznym. Obecna sytuacja pokazuje, że jest szansa, iż w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami kolejnego głośnego wydarzenia. Już teraz podobno doszło do dantejskiej kłótni w małżeństwie.

Michał Wiśniewski przez całe swoje życie nie miał szczęścia do długich związków. Kilkukrotne zawieranie małżeństwa, rozwody, problemy z wychowywaniem dzieci. A czas nieuchronnie płynie dalej. W takim wypadku nie powinno wydawać się niczym szczególnym, że popularny wokalista odczuwa niepokój o swoje obecne związek, które tworzy wraz z Dominiką Tajner-Wiśniewską, córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera.

Odczucie to bez wątpienia pogłębia udział jego żony w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Gwiazdor odczuwa w związku z tym dużą zazdrość. Sam Michał Wiśniewski, według niektórych źródeł, miał stwierdzić, że osobiście nie chciałby wziąć udziału w kultowym programie, obawiając się "klątwy Beaty Tadli". Najwidoczniej muzyk, jak każdy mąż, obawia się, że program, w którym występuje jego żona, odbije się źle na ich relacji. Zdaniem informatorów Wiśniewski boi się, że - podobnie jak to było w przypadku Beaty Tadli i Jarosława Kreta - ich związek tego nie przetrwa.

Michał Wiśniewski obawia się o swoje małżeństwo. Doszło do dantejskiej kłótni?

Mimo iż początkowo lider zespołu Ich Troje reagował dość optymistycznie i starał się wspierać żonę w przygotowaniach do programu, z czasem prawda zaczęła wychodzić na jaw. Jak donosi Jastrząb Post, nie podoba mu się to, że jego żona, tańcząca z Wojciechem Jeschke, będzie w tak bliskich relacjach z innym mężczyzną. Taniec jest bez dwóch zdań relacją bardzo intymną, często wręcz namiętną i mąż, obserwujący własną żonę w pozycjach tanecznych z innym partnerem, siłą rzeczy musi odczuwać zazdrość. Zwłaszcza, że w treningach pomaga im brat tancerza, podpowiadając i pomagając w przygotowaniach.

Według doniesień od informatora Faktu, doszło do dantejskiej kłótni, która mocno poróżniła małżonków. Muzyk miał zabronić swojej partnerce wychodzenia z tancerzami na miasto. Podobno mocno pilnuje, żeby wracała od razu z treningów do domu, co na pewno nie jest dla Dominiki zbyt wygodne ani przyjemne.

- Gdy Michał widzi jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości (...) Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili - cytuje swojego informatora Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Klątwa Beaty Tadli" czy może "Klątwa Tańca z Gwiazdami"?

Tak media nazwały sytuację, gdy podczas jednej z edycji Tańca z Gwiazdami występowała uważana za szczęśliwą para: Beata Tadla i Jarosław Kret. Każde z nich miało innego partnera, a koniec końców, po pamiętnej edycji programu, związek rozpadł się. Michał Wiśniewski nie chce dopuścić do takiego scenariusza w swoim małżeństwie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat
  5. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News