Wiśniewski przeraził się klątwy? Będzie kibicował żonie

Wiśniewski przeraził się klątwy? Będzie kibicował żonie Źródło: Fot. Instagram/Dominika Tajner

Michał Wiśniewski to bez wątpienia najbarwniejszy polski piosenkarzy, który często zaskakuje swoich fanów. Teraz jednak pojawiły się zaskakujące informacje o klątwie, której miał się przerazić. Ta jest związana z jego żoną.

Michał Wiśniewski największą rozpoznawalność zdobył dzięki zespołowi "Ich Troje", na którego czele stanął w 1995 roku. Przez lata grupa cieszyła się w naszym kraju gigantyczną popularnością, która zapewniła artyście wielkie pieniądze oraz sławę. On sam nigdy nie stronił od opowiadania w mediach o swoim burzliwym życiu prywatnym. Wokalista zaskakiwał intymnymi wyznaniami oraz wstrząsającymi pomysłami, tego jednak nie spodziewał się po nim chyba nikt. 

Właśnie pojawiły się głosy, że Michał Wiśniewski boi się klątwy, która może zrujnować jego związek. Czy to właśnie przez nią najbarwniejszy polski piosenkarz musiał odmówić wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami", czym zawiódł swoich fanów? Niestety teraz pozostało mu już wyłącznie kibicowanie żonie. 

Michał Wiśniewski miał wraz z żoną pojawić się w "Tańcu z gwiazdami" 

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" rusza już niedługo, a wśród uwielbianych przez Polaków uczestników zobaczymy również Dominikę Tajner - żonę lidera "Ich Troje". Zgodnie z doniesieniami mediów, nie miała ona jednak wystąpić sama. Jak podaje portal Pudelek, twórcy chcieli również, by na parkiecie stanął Michał Wiśniewski. Miało to podsycić rywalizację w show Polsatu, co z pewnością przyciągnęłoby przed telewizory jeszcze więcej widzów. 

Ostatecznie jednak plan się nie powiódł, a wszystko przez to, że Michał Wiśniewski nie zgodził się stanąć w szranki ze swoją żoną. Piosenkarz od samego początku mówił, że nie jest chętny, lecz nie ma nic przeciwko, by kibicować swojej żonie. Teraz jednak na jaw wyszedł prawdopodobny powód podjęcia takiej decyzji. Okazuje się, że wszystkiemu winna może być klątwa. 

Czy Michał Wiśniewski bał się "klątwy Tadli"? 

Jak donoszą media, Michał Wiśniewski przestraszył się tzw. klątwy Tadli, o której niedawno zrobiło się głośno w świecie celebrytów. Wszystko nawiązuje do tego, jak w poprzedniej edycji na parkiecie znalazła się Beata Tadla oraz jej ukochany Jarosław Kret. Para szybko zaczęła się kłócić, a ich związek nie przetrzymał wspólnego udziału w programie. 

Zgodnie z przypuszczeniami, takiego samego scenariusza obawiał się Wiśniewski, który nie zdecydował się na zaryzykowanie rozstaniem z Dominiką. Od dawna podkreśla w mediach, iż jest ona miłością jego życia i to właśnie z nią chciałby się zestarzeć, nic więc dziwnego, że nie odważył się na ten krok. Teraz nie pozostaje mu nic innego, jak kibicować żonie w drodze po zwycięstwo. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było

Źródło: Przeambitni

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News