Koszmar Michała Wiśniewskiego. Groźba kalectwa, potężny ból

Koszmar Michała Wiśniewskiego. Groźba kalectwa, potężny ból

Michał Wiśniewski był przez lata jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistów. Chociaż jego kariera zwolniła już tempo, piosenkarz niezmiennie koncertuje. Niestety w ostatnim czasie wylądował jednak nagle w szpitalu, gdyż groziło mu kalectwo.

Wiśniewski znany jest publiczności przede wszystkim jako lider zespołu "Ich Troje". Muzyk nagrał jednak także wiele piosenek jedynie pod swoim nazwiskiem, niezmiennie koncertuje i spotyka się z fanami.

Michał Wiśniewski trafił do szpitala

Niestety w ostatnim czasie niezwykle doskwierał mu paraliżujący ból kręgosłupa. Artysta wyznał, że ból był tak potężny, że aż musiał zaciskać zęby. Aby polepszyć swój stan, piosenkarz musiał chodzić w kołnierzu ortopedycznym, jednak ostatecznie nie uniknął także poważnej operacji. Jak się bowiem okazało, Wiśniewskiemu zagroziło prawdziwe kalectwo. Na chwile zrezygnował więc z koncertowania i został przewieziony do szpitala.

Czy stan Wiśniewskiego się polepsza?

- Źle się czuję, chce mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebuję teraz dużo spokoju - powiedział w rozmowie z mediami Wiśniewski tuż po operacji, zaznaczając jednocześnie, że nie zamierza zwalniać w walce o swoje zdrowie. - Mam dla kogo żyć. To wystarczający powód, żeby się nie poddawać i cieszyć z tego, czym los mnie obdarzył. Siłę czerpię z rodziny - wyjawił znany wokalista, uspokajając nieco zmartwionych o jego stan fanów. Wiśniewski, jak sam deklaruje, jeszcze w tym miesiącu ma zamiar powrócić na scenę. Czas pokaże, czy uda mu się jednak zrealizować wszystkie plany, czy jednak dla dobra kręgosłupa zrobi sobie dłuższą przerwę od muzycznej pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Ustalono, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kory

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Rodowicz miała makabryczny wypadek. Błaga o pomoc

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Fot. Instagram.com/m_wisniewski1972 Michał Wiśniewski Fot. YouTube.com/GOSSIPTV Michał Wiśniewski Fot. YouTube.com/Telewizja Republika
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News