Co łączy Michała Wiśniewskiego z Dorotą Szelągowską? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Co łączy Michała Wiśniewskiego z Dorotą Szelągowską? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Źródło: youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski uaktywnił się teraz w mediach społecznościowych po kilku tygodniach od ogłoszenia rozstania z Dominiką. Ostatnio opublikował kolejne zdjęcie, które wywołało wielkie emocje i jego fanów. Na nim pojawił się z zaskakującą postacią.

Michał Wiśniewski po latach po raz kolejny stał się obiektem zainteresowania wielu mediów w Polsce. Jego niespodziewany rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską, który najprawdopodobniej wkrótce dojdzie do skutku, jest nawet dziś bardzo często komentowany w Internecie i przestrzeni publicznej. Muzyk najwyraźniej nie zamierza z tego powodu rozpaczać i jego aktywność na portalach społecznościowych pokazuje jasno, że dobrze się bawi.

Kolejne zdjęcie, które opublikował na Instagramie, już tradycyjnie wywołało lawinę komentarzy. Wokalista zespołu Ich Troje pozuje na nim ze sławną pisarką - Katarzyną Grocholą. Jego fani natychmiast podjęli się przeprowadzenia śledztwa, w celu dowiedzenia się, skąd ta dwójka się zna. 

Michał Wiśniewski i Dorota Szelągowska mogą stać się parą?Zdumiewające spekulacje internautów

Wiele osób zastanawia się, co oznacza zdjęcie na Instagramie Michała Wiśniewskiego. Zostało ono opatrzone krótki wpisem.

- 15 lat znajomości przed nami - napisał muzyk.

Ta znajomość, zdaniem wielu osób, którym bliskie jest życie prywatne wokalisty Ich Troje, może być początkiem do kolejnego związku Michała Wiśniewskiego. Internauci wskazują, że muzyk jest właśnie na drodze ku ostatecznemu rozwiązaniu małżeństwa z córką Apoloniusza Tajnera. Z kolei córka Katarzyny Grocholi - Dorota Szelągowska - także ma za sobą trudne relacje z mężczyznami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dekoratorka z muzykiem ma bowiem wiele wspólnego. Oboje są po rozwodach, a także mają dzieci z poprzedniego małżeństwa. Dorota Szelągowska była w latach 2013-2015 w związku małżeńskim z Adamem Sztabą, polskim kompozytorem i pianistą. Kobieta ma dwójkę dzieci.

Wiele osób zauważa, że ten związek z pewnością miałby rację bytu, gdyż pomiędzy Wiśniewskim a Szelągowską jest różnica ośmiu lat. Oboje mają wiele wspólnych cech. Jednak najprawdopodobniej jest to jedynie kolejna spekulacja fanów muzyka, zastanawiających się, jak zamierza poprowadzić swoje życie po kolejnym rozłamie.

 

(źródło fot.: Instagram/Michał Wiśniewski)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Rodowicz nigdy nie będzie głodowała. Załatwiła sobie bajeczną "emeryturę" 20 tysięcy miesięcznie

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News