Wiśniewski przez treningi żony do TzG dostawał ataków furii? "Był bardzo zazdrosny"

Wiśniewski przez treningi żony do TzG dostawał ataków furii? "Był bardzo zazdrosny" Źródło: screen/YouTube/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski nie jest już tak popularny jak kiedyś. Dziś oczy wszystkich zwrócone są w kierunku jego żony, która wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Media podają, że gwiazdor jest bardzo zazdrosny o swoją żonę i potrafi wpaść w prawdziwą furię, gdy widzi ukochaną w objęciach innego mężczyzny.

Michał Wiśniewski lata świetności ma już za sobą. Spektakularne sukcesy zespołu Ich Troje przeszły już do historii, a teraz popularny gwiazdor próbuje na nowo zapracować na swoją popularność. Lider popularnego niegdyś zespołu stoi dziś w cieniu swojej żony Dominiki Tajner, która została zaproszona do udziału w najnowszej edycji programu telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami".

Dominika miała nadzieję na sukces i wytrwale trenowała pod okiem swojego tanecznego partnera Wojciecha Jeschke. Na parkiecie nie szło jej jednak zbyt dobrze. W pierwszym odcinku para zdobyła zaledwie 14 punktów, a podczas kolejnego występu debiutującej tancerce zaczęły plątać się nogi. Żona Wiśniewskiego przewróciła się i w efekcie odpadła z programu.

Michał Wiśniewski odetchnął z ulgą. Dominika Tajner odpadła z programu, a on nie musi już być zazdrosny o żonę

Decyzja jurorów bardzo zasmuciła Dominikę, jednak Michał Wiśniewski odetchnął z ulgą. Lider zespołu Ich Troje podobno nie wspierał zmagań żony i trzymał kciuki, aby jak najszybciej odpadła z programu. Powodem miała być chorobliwa zazdrość wokalisty o jego piękną żonę.

Portal pudelek.pl podaje, że Michał Wiśniewski bardzo źle znosił treningi Dominiki oraz widok żony w objęciach Wojciecha Jeschke. Jego zdaniem ukochana zbyt wiele czasu spędzała w towarzystwie obu braci Jeschke: Wojciech był jej partnerem w tańcu, a Jacek uczestniczył w treningach i wspierał parę swoimi profesjonalnymi poradami. Dla kontrowersyjnego wokalisty ta sytuacja stała się nie do wytrzymania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Media podają, że Wiśniewski dostawał ataków furii, gdy widział swoją żonę w objęciach Wojciecha Jeschke

Dominika Tajner z radością podjęła nowe wyzwanie i spróbowała swoich sił w tanecznym show. Michał Wiśniewski był jednak bardzo niezadowolony z jej zaangażowania na sali treningowej. Portal pudelek.pl poinformował, że zazdrość Wiśniewskiego miała przybierać niebezpieczne formy:

- Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii - ujawnił znajomy Michała Wiśniewskiego w rozmowie z tabloidem.

Gwiazdor miał być zaniepokojony faktem, że proponowane choreografie sprzyjają bliskości. Był bardzo radykalny. Nie tylko podobno wpadał w furię, ale również zabronił Dominice prywatnych kontaktów z tancerzami. Między małżonkami - jak przekonuje tabloid - miała wybuchnąć z tego powodu ogromna kłótnia.

Żona Wiśniewskiego - ku uciesze zazdrosnego małżonka - odpadła z programu, jednak zgodnie z tradycją panującą w "Tańcu z Gwiazdami" będzie musiała wystąpić w finałowym odcinku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ania Mucha została blondynką. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć. Czy straszna wizja się spełni?
  4. Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała
  5. Pobili kierowcę w Uberze, bo nie chciał puścić disco polo. "K***, ty śmieciu j***ny"

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News