Fani są wściekli na Wiśniewskiego! "Spłacamy jego długi, a on żyje jak KRÓL"

Fani są wściekli na Wiśniewskiego! "Spłacamy jego długi, a on żyje jak KRÓL"

Michał Wiśniewski zasłynął z bardzo beztroskiego trybu życia. Niedawno w mediach było głośno na temat olbrzymiego długu muzyka, który został umorzony. Teraz jego fani są na niego wściekli przez to, co wyprawia.

Zespół Ich Troje założony między innymi przez Wiśniewskiego przez lata królował na listach przebojów. Ich największe przeboje, takie jak "Powiedz" czy "A wszystko to" zna chyba każdy. Niestety popularność zespołu zaczęła powoli przemijać, a Michał Wiśniewski zaczął popadać w coraz większe długi. Piosenkarz jakiś czas temu ogłosił bankructwo, ponieważ nie był w stanie spłacić gigantycznej kwoty zadłużenia, która przez lata się uzbierała. Z tego właśnie powodu dług został przejęty przez skarb państwa. Jednak wielu internautów wskazuje, że pomimo bankructwa muzyk żyje nad wyraz dostatnie.

Michał Wiśniewski zaatakowany przez internautów

Muzyk niedawno przeżył prawdziwe chwile grozy. Podczas powrotu do Warszawy z wakacji na Mazurach w jego samochód uderzył piorun. Kilka dni później Wiśniewski na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił wiele zdjęć z córką z kolejnych wakacji, tym razem z córką z poprzedniego małżeństwa. Wiele osób ma mu za złe, że dług, który narobił przez lata, teraz musimy spłacać z podatków, a on sam nadal żyje jak król. Wytykają mu, że prawdziwy bankrut nie jeździ z córką na narty wodne, tylko zaciska pasa, aby mieć za co żyć. Dodatkowo zauważają, że Wiśniewski dalej ma słabość do bardzo drogich gadżetów i ekskluzywnych samochodów. Twierdzą, że stan, a którym żyje, w ogóle nie przypomina bankructwa.
- Spłacamy jego długi, a on żyje jak KRÓL - pisze jeden z niezadowolonych internautów. - Taki to potrafi się ustawić. My spłacamy jego dług, a on sam jeździ sobie na wakacje - dodaje kolejny. Na Wiśniewskiego wylała się prawdziwa fala hejtu ze strony internautów, którzy zarzucają mu, że ogłoszenie przez niego bankructwa było tylko po to, żeby pozbyć się długu i dalej żyć na tym samym poziomie.

Ile żon miał Michał Wiśniewski?

Wiśniewski w swoim życiu miał wiele partnerek i aż 4 żony. Pierwszą była Magda Femme, z którą ożenił się w 1996 roku. Drugie małżeństwo muzyk zawarł w 2002 z Martą Mandrykiewicz-Wiśniewska znaną jako Mandaryna. Kolejna była Anna Świątczak, z którą ślub odbył się w 2006 roku. Czwartą i aktualną żoną muzyka jest Dominika Tajner, która wyszyła za Michała Wiśniewskiego w 2012 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa
  2. Żenada! Prywatne wiadomości i zdjęcie kochanki Żyły wyciekły do sieci
  3. Nową gwiazdą TVN zostanie… wnuczka Millera! Widzów zamurowało
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News