Fani Wiśniewskiego są przerażeni! Co się dzieje z artystą?

Fani Wiśniewskiego są przerażeni! Co się dzieje z artystą?

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie bardzo dużo pracuje. Ma również wiele obowiązków związanych ze swoją rodziną. Fani są jednak zaniepokojeni. Widok artysty przeraża i internauci pytają, co się z nim dzieje. Wszystko wyjaśnił w filmiku.

Michał Wiśniewski próbuje wrócić na szczyt, jak to niegdyś było. Jego muzyka grała w każdym radio w Polsce, a wiele utworów było hitami, które podbiły listy przebojów. Po czasie stracił jednak na popularności i jego kariera prawie legła w gruzach. Długi, jakie miał do spłacenia, wcale mu nie pomagały.

Michał Wiśniewski stara się jak może

Do tego wszystkiego dochodziły jeszcze liczne skandale między nim, a jego partnerkami. Z prawie każdego związku ma jakieś dzieci i bardzo mocno je kocha. Często się z nimi widuje i próbuje utrzymać całą rodzinę razem. Trzeba mu przyznać, że wychodzi mu to, ale na pewno jest ciężko i trudno w życiu. Na Facebooku pojawił się filmik, na którym widać, jak artysta ciężko pracuje nad nowymi kawałkami, które zapewne już niedługo usłyszymy. Nawet pochwalił się kilkunastosekundowym nagraniem, na którym słyszymy, jak śpiewa nowy utwór. Dalej opowiada fanom, jak się aktualnie czuje.

Wygląd Wiśniewskiego przeraża

Na nagraniu Michał Wiśniewski wyjaśnia, nad czym pracuje i mówi swoim słuchaczom: - Dzisiaj popracujemy sobie ostro, trochę muzycznie. Na jakiś czas was zostawię, bo kiedyś trzeba wypocząć. Widać, że jestem już trochę zmęczony - powiedział piosenkarz. I faktycznie fani od razu zauważyli, iż Wiśniewski nie wygląda najlepiej. Mimo uśmiechu na twarzy, wyraźnie widać pociągłe rysy twarzy i zmęczenie. To zaniepokoiło część internautów, którzy dopytywali, czy na pewno z nim wszystko w porządku i czy nie potrzebuje udać się do lekarza. Niektórzy byli wręcz przerażeni.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Artysta najwyraźniej bardzo dużo pracuje i nie dba o siebie tak, jak powinien. Sam przyznał na filmiku, iż teraz musi trochę odpocząć. Obowiązki, które na niego spadły, na pewno dają się mocno odczuć, więc dlatego wygląda tak, a nie inaczej. Michał Wiśniewski robi to nie tylko dla siebie, ale również dla swoich fanów. Ciężką pracą chce odnieść ponowny sukces i zaskarbić sobie serca słuchaczy. Miejmy nadzieję, że uda mu się teraz wypocząć i wróci do pracy z nowymi siłami, wtedy na pewno jego wygląd się poprawi, a my to szybko zauważymy.   Michał Wiśniewski Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Partner Wojciechowskiej już się z tym nie kryje! Ujawnił wszystko
  2. Robert Janowski: Facebook to jego narzędzie pracy
  3. Agnieszka Chylińska nie wystąpi na koncercie Dody? Mocne oświadczenie
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News