Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca" Źródło: Instagram.com/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski znalazł się w centrum zainteresowania mediów, kiedy okazało się, że słynny muzyk szykuje się do czwartego rozwodu. 46-letni artysta musi jednak w zamieszaniu, jakie wynikło, szczególnie dbać o dzieci, które zwykle najgorzej przeżywają zawirowania emocjonalne rodziców. Internauci już wystąpili ze szczególnym apelem do potomstwa słynnego muzyka.

Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich dzieci. Okazuje się bowiem, że jego pociechy są niesamowicie zdolne. O wszystkim w sieci poinformowała była żona Michała Wiśniewskiego, popularna piosenkarka Mandaryna, która postanowiła pochwalić się osiągnięciami swych latorośli.

Jak się okazuje, potomstwo ze związku, który tworzyli Mandaryna i Michał Wiśniewski, czyli Fabienne i Xavier, to niesamowicie utalentowani młodzi ludzie. Zgodnie z informacjami podanymi przez Mandarynę w sieci, jej pociechy otrzymały dyplomy za "wybitne osiągnięcia edukacyjne". Mało tego, dyplomy te wystawione zostały przez samo Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich pociech

Ze swoich dzieci musi być niesamowicie dumny Michał Wiśniewski, jak i Mandaryna. Co ciekawe, to właśnie po matce dzieciaki przejęły pasję. Zarówno Fabienne, jak i Xavier szkolą się pod okiem swojej mamy, która prowadzi szkołę tańca dla dzieci i młodzieży. Wraz z nią jeżdżą na obozy taneczne i konkursy, w swojej karierze osiągając niemałe taneczne sukcesy.

W sieci pod zdjęciami, które na Instagrama wstawiła Mandaryna, od razu pojawiła się masa komentarzy. Internauci serdecznie gratulują Xavierowi i Fabienne ich osiągnięć, bardzo komplementując dzieci Wiśniewskiego i Mandaryny.

 - "Wow ale mądre dzieci", "Gratuluje tak mądrych dzieci", "Zdolne dzieciaki i widzę, że to ich nie pierwsze stypendium", "Rewelacja, gratulacje!" - to tylko kilka z komentarzy spod zdjęcia Mandaryny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Bądźcie lepsi od ojca"

Co ciekawe, komentarze odnosiły się nie tylko do dorobku Xaviera i Fabienne. Wśród nawału komplementów znaleźć można było przestrogę ze strony internautów. Niektórzy spośród komentatorów pokusili się o ostrzeganie dzieci przed tym, by te nie szły w ślady swojego ojca-skandalisty. Jak dotąd dzieci Michała Wiśniewskiego nie odniosły się do tych słów.

 - "Może będą lepsi od ojca? Powodzenia dzieciaki!", "Nie bierzcie przykładu z ojca! Szacun!", "Brawo, tak dalej! Nie idźcie w ślady ojca" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News