Mandaryna pochwaliła się sukcesami dzieci. Internauci: nie idźcie w ślady ojca

Mandaryna pochwaliła się sukcesami dzieci. Internauci: nie idźcie w ślady ojca Źródło: youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich dzieci. Jego była żona opublikowała wpis, w którym dzieli się z fanami wielkim sukcesem syna i córki. Internauci są pełni podziwu, jednak nie zabrakło także ostrzeżeń płynących z głębi serca.

Michał Wiśniewski jest najwidoczniej osobą, która jest skazana na bycie obiektem nieustannej dyskusji publicznej. Jego fani nie mogą odżałować, że ta dyskusja coraz mniej jest związana z muzyką, a coraz bardziej ze skandalami obyczajowymi w życiu lidera "Ich Troje". Wiele wskazuje na to, że jego kolejne małżeństwo właśnie zmierza ku upadkowi. Tymczasem inna była żona, Marta Wiśniewska, pochwaliła się na Instagramie sukcesami ich wspólnych dzieci.

Mandaryna najwyraźniej ułożyła sobie życie i nie żywi już urazy do byłego męża. Do końca życia będą łączyły ich dzieci, Xavier i Fabienne, które pod opieką matki odnoszą sukcesy edukacyjne. Mandaryna opublikowała ich wspólne zdjęcie, chcąc podzielić się z fanami sukcesem. Zarówno Xavier jak i Fabienne otrzymali bowiem dyplomy od minister edukacji. Internauci pospieszyli z gratulacjami, jednocześnie przestrzegając, by nie poszły w ślady ojca.

Mandaryna pochwaliła się sukcesem dzieci

Odpowiedzi na wpis tancerki zawierały wiele ciepłych słów i gratulacji.

- Piękne dzieci, trochę z mamy trochę z taty, ogólnie bardzo pozytywna mieszanka. Gratulacje - napisał internauta.

- Gratulacje. Pamiętam jak się rodzili a tu niedługo osiemnaste urodziny. Szybko czas leci... pozdrawiam - brzmiał kolejny komentarz.

Jednakże nie zabrakło także złośliwych uwag o tym, aby dzieci uważały by nie pójść w ślady ojca, któremu została już przypięta łatka skandalisty. Wiele osób uznaje je za co najmniej niestosowne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwsze stypendium dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Wiele wskazuje na to, że inteligencji im nie brakuje, w związku z czym niektórzy spekulują, że w przeciwieństwie do rodziców nie pokierują swojej kariery ku show-biznesowi, a nauce.

Michał Wiśniewski i kolejne skandale

Sukcesy dzieci z pewnością cieszą rodziców, lecz mocno kontrastują z tym, co się dzieje w ostatnich tygodniach z ich ojcem. Lider "Ich Troje" prawdopodobnie rozwiedzie się po raz kolejny, a wybuchają nowe plotki dotyczące jego romansu z młodą wokalistką zespołu. Zostały one szybko zdementowane, jednakże nie da się ukryć, że w mediach społecznościowych o Michale Wiśniewskim mówi się dużo i niekoniecznie w samych superlatywach.

(źródło fot.: Instagram/marta.mandaryna) 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego zginęła tragicznie. Miała przed sobą całe życie
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News