Wiśniewski szczerze o swoim dramacie. On stoi za jego upadkiem

Wiśniewski szczerze o swoim dramacie. On stoi za jego upadkiem Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Jeszcze na początku tego wieku Michał Wiśniewski był jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jakiś czas później piosenkarz wpadł jednak w ogromne kłopoty osobiste, które zniszczyły jego karierę. Winny problemów wokalisty był przede wszystkim alkohol, a właściwie uzależnienie od wysokoprocentowych napojów.

Wiśniewski w ostatnim czasie pojawia się w mediach szczególnie ze względu na szczere wyznania, na które coraz częściej się decyduje. Tym razem gwiazdor opowiedział niezwykle szczerze o swym alkoholizmie, przez który zaprzepaścił karierę i wpadł w ogromne długi.

Michał Wiśniewski szczerze o swych problemach

- Ja nie jestem standardowym Polakiem, który, tak, swojego czasu trochę pił... Zero narko... Można mi wiele rzeczy zarzucić, ale zero. Powiedziałem dyplomatycznie. Gdzieś tam była jakaś próba, ale absolutnie nie sprawiało mi to przyjemności - powiedział Wiśniewski w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą. - Uwielbiam wódkę, dlatego mam zaszyty tyłek - stwierdził także w bezpośredni sposób wokalista.

Opinia bliskich artysty

Chociaż Wiśniewski wciąż musi zmagać się z problemami finansowymi, stara się zmienić swoje życie na lepsze. Przede wszystkim zerwał z uzależnieniem, co niezwykle ucieszyło jego matkę, która sama jest alkoholiczką. - Kamień spadł mi z serca, kiedy Michał zdecydował się na wszycie esperalu. Widziałam, jak upijał się przez całe lata, ale nie mogłam nic zrobić do momentu, w którym sam nie pozwolił sobie pomóc. Tak jest z alkoholikami. (...) Trzeba wkroczyć w odpowiednim momencie i działać. A Michał miał wtedy mnie i żonę. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że Dominika to wspaniała dziewczyna. Wiele dla niego zrobiła, a ja kocham ją jak córkę - wyznała matka wokalisty w niezwykle szczery sposób. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany piosenkarz w szpitalu. Przeszedł ciężką operację
  2. Była na samym szczycie. Dzisiaj nikt już o niej nie pamięta
  3. Gwiazdor TVN wywołał burzę. Pokazał zdjęcie z chłopakiem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News