Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała

Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała Źródło: .

Michał Wiśniewski niedawno poinformował media o zakończeniu swojego wieloletniego związku z Dominiką Tajner. Celebrytka widząc na stole papiery rozwodowe nie mogła uwierzyć w decyzję, którą podjął jej partner. Ta jednak okazała się być ostateczna. To z oczywistych powodów wzbudziło w Dominice złość, którą postanowiła przekierować na konkretne decyzje. Jedna z nich naprawdę może zaboleć Michała.

Michał Wiśniewski zdecydował się rozstać z Dominiką Tajner. Media wstrząsnęła informacja o kolejnym rozwodzie znanego muzyka, który karierę robił głównie w latach 90'. Tajner-Wiśniewska nie przyjęła zbyt dobrze tej niezwykle przykrej nowiny. W wywiadach nie kryła negatywnych emocji, które jej towarzyszyły.

W ostatnim czasie "Plejada" poinformowała o wstrząsającej informacji. Tajner już niedługo pozbędzie się czegoś, co było bardzo ważne dla Michała Wiśniewskiego. Co na to wokalista "Ich Troje"?

Michał Wiśniewski będzie musiał się z tym pogodzić

Dominika Tajner odpadła z "Tańca z gwiazdami" bardzo wcześnie. Nikt nie spodziewał się, że odpadnie przed Justyną Żyłą, która w tegorocznej edycji według opinii internautów i jurorów wypadła zdecydowanie najgorzej. Co najciekawsze celebrytki rywalizowały ze sobą tylko na planie zdjęciowym, bowiem za kulisami stały się prawdziwymi przyjaciółkami. Połączyły je podobne życiowe doświadczenia. Justyna Żyła jest od kilku miesięcy rozwódką, a Dominika właśnie otrzymała pozew.

Teraz, gdy obie nie są już uczestniczkami programu od czasu do czasu spotykają się prywatnie, na co dowodem są zdjęcia, które publikują na swoich mediach społecznościowych. Justyna Żyła zadeklarowała, że pomoże Tajner podczas trudnego dla niej czasu. Postanowiła wesprzeć nową przyjaciółkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajner wsparcie się przyda. Już niedługo w życiu Dominiki dojdzie do poważnej zmiany. Zdecydowała się ona usunąć sporej wielkości tatuaż, który ma od dawna na swoim przedramieniu. Tatuaż to imię jej męża, z którym już niedługo się rozwiedzie. Jak podaje "Plejada" Dominika chce usunąć tatuaż lub zastąpić go innym dziełem sztuki.

Tak ogromna ingerencja we własne ciało musi wiązać się z naprawdę sporym samozaparciem. Najwyraźniej Dominika Tajner jest mocno zdeterminowana, aby pozbyć się byłego ze swojego życia i zacząć bez niego nowy etap. Miejmy nadzieję, że po rozwodzie życie Dominiki Tajner zmieni się na lepsze.

Fot. Instagram / Dominika Tajner

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka prezydenta jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Pospadacie z krzeseł!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli

Źródło: Gwiazdy - Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News