Przełomowy moment w życiu Wiśniewskich. Dominika podjęła zdecydowane kroki

Przełomowy moment w życiu Wiśniewskich. Dominika podjęła zdecydowane kroki Źródło: youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner szykują się na spore zmiany. Gdy w sieci gruchnęła wieść o wszczęciu procedury rozwodowej, w stronę artysty po raz kolejny posypały się gromy. Jak ustalił nieoficjalnie "Fakt" para nie mieszka już razem w podwarszawskiej willi.

Michał Wiśniewski po raz kolejny stał się niechlubnym bohaterem historii kolejnego rozwodu. Tymczasem okazuje się, że jego dobrego imienia broni w mediach... obecna jeszcze żona, Dominika Tajner. W krótkiej rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że w ich relacji winy rozkładają się równomiernie.

Michał Wiśniewski mieszka już sam? "Fakt": Dominika wyprowadzała się w niedzielę

- Wina przy rozstaniu leży po jednej i po drugiej stronie. Tu wszystko spadło na Michała, to jest nie fair. Byłam 9 lat z Michałem, to nie są proste momenty - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Dominika Tajner.

Nie zmienia to faktu, że w życiu Wiśniewskich szykują się spore zmiany. Sprawy rozwijają się szybko. "Fakt" dowodzi, że zaledwie tydzień po ogłoszeniu na Facebooku informacji o złożeniu pozwu rozwodowego kobieta wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania. Krótko po komentarzu usunęła go z portalu. W rozmowie wideo dla tabloidu nie chciała odkrywać tego wątku. Kobieta odcinała się od rozmów o domu, wyprowadzce, podziałach.

- To jest trochę nasza sprawa - ucięła krótko Dominika Tajner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajner wyprowadziła się od Wiśniewskiego

Wszystko wskazuje, że związek jest już nie do uratowania. Informator gazety potwierdził, że ubiegłą niedzielę Dominika podjęła zdecydowane kroki - poświęciła wolny dzień wyłącznie na wyprowadzkę. 

- Dom przywoływał za dużo wspomnień, poza tym spotkania z Michałem wewnątrz willi stały się niezręczne – powiedział "Faktowi" informator z otoczenia pary.

Jakby tego było mało, dziennik wspomina o kolejnym niewygodnym wątku dla Wiśniewskiego. Otóż przy przeprowadzce Dominice mieli pomagać tancerze z "Tańca z gwiazdami", o których Michał miał być zazdrosny. Mowa o Wojciechu i Jacku Jeschke. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Boniek pokazał CÓRKĘ! Jest piękniejsza niż wszystkie żony piłkarzy! 
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News