michał wiśniewski_po
yt/Plejada
Anna Maria Guziewska - 25 Grudnia 2018

Michał Wiśniewski: Dominika Tajner oddała mu całe życie

Michał Wiśniewski Dominika Tajner - o tym duecie mówiło się latami. Gdy gwiazdor polskiej estrady zaczął się spotykać z piękną córką byłego trenera skoczków, media natychmiast zaczęły śledzić ich każdy ruch. Okazuje się, że po kilku burzliwych małżeństwach, wokalista w końcu znalazł wymarzony związek. Czy wystarczy im sił, by walczyć o siebie?

Michał Wiśniewski Dominika Tajner - to dzisiaj niemal nierozłączna para. Oprócz wielkiej miłości, która połączyła dwoje, zakochani związali się także zawodowo. Zaakceptowali swoją przeszłość i tworzą szczęśliwą rodzinę. Czemu kobieta oddała artyście całe swoje życie?

Michał Wiśniewski Dominika Tajner założyli nową rodzinę. Michał Wiśniewski żony

Miał ich cztery. Na początku związał się z piosenkarką Magdą Femme. Niestety ich małżeństwo przetrwało jedynie pięć lat. W 2002 roku zaczął spotykać się z Mandaryną, a kulisy życia dwojga na bieżąco były transmitowane przez stację TVN. Właśnie podczas emisji programu "Jestem jaki jestem" Michał powiedział Marcie sakramentalne "tak". Ślub wzbudził ogromne emocje mediów i fanów, bowiem dwoje postanowiło stanąć na ślubnym kobiercu na Biegunie Północnym w aranżacji lodowych rzeźb i śniegu. W 2006 roku Wiśniewski ożenił się z Anią Świątczak, z którą równolegle koncertował. Kobieta musiała jednak się pogodzić z burzliwym rozstaniem. W 2011 roku gwiazdor po raz trzeci się rozwiódł. O jego perturbacjach życiowych mówiono wiele. Długi, hazard i alkohol miały wypełniać jego życie. Na jednym z jego koncertów pojawiła się Dominika Tajner wraz z ojcem. Podobno Michał się zakochał od pierwszego wejrzenia.

Michał Wiśniewski dzieci

Z Martą Wiśniewską doczekał się dwójki: Fabienne i Xaviera. Dziś dzieci pary są nastolatkami, a Michał bardzo dba o kontakt z nimi. Tak samo w przypadku dzieci z małżeństwa z Anią Świątczak. Etiennette i Vivienne to również oczka w głowie Michała. Gwiazdor pomaga także w wychowaniu syna Dominiki - Maksymiliana.

Dominika Tajner Instagram

Żona Michała chętnie się dzieli z fanami swoim życiem prywatnym. Córka trenera narciarskiego na swoim koncie na Instagramie przekazuje życzenia, mówi o prywatnych sukcesach i przedstawia działania męża. Kobieta oddała się Wiśniewskiemu całkowicie. Oprócz obowiązków żony, które zdaje się wypełniać bardzo sumiennie - jest także menadżerką piosenkarza. Dzięki temu może spędzać z nim więcej czasu, a także wspierać go w ważnych momentach. Na Instagramie Dominika zbiera rzeszę fanów. Ci komplementują jej urodę i umiejętności gwiazdorskie. Żona Michała Wiśniewskiego prowadzi festiwale muzyczne, a także występuje jako prezenterka. Pomimo napiętego grafiku męża, kobieta zdaje się znajdować czas i siłę na realizację także własnych pragnień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Apoloniusz Tajner

Doprowadził polskich skoczków na sam szczyt, a na swoim koncie zebrał niewyobrażalną liczbę pucharów. Apoloniusz Tajner wyjątkowo ceni sobie rodzinę. Jest ojcem Dominiki i Tomisława. Syn był reprezentantem w skokach narciarskich. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego rzadko wypowiada się na temat związku Dominiki z Michałem. Być może chciałby, aby para sama podejmowała prywatne decyzje. Z pewnością pragnie szczęścia swoich dzieci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mandaryna zaliczyła poważną wpadkę. GORSZĄ niż w Sopocie!
  2. Dramatyczne wydarzenia w M jak miłość! Widzowie będą w szoku
  3. Absurd! Masz nowy dowód osobisty? Zapłacisz wysoki mandat
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
ryoal212 najpiękniejszych ślubów królewskich wszech czasów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News