Córka Wiśniewskiego znowu ODWAŻNIE zmieniła wygląd! Co powie tata?

Córka Wiśniewskiego znowu ODWAŻNIE zmieniła wygląd! Co powie tata?

Michał Wiśniewski słynie z tego, że lubi zmieniać swój wizerunek. W życiu dobierał sobie partnerki, które również lubiły to robić. Najwyraźniej jego córka odziedziczyła cechy po rodzicach i robi dokładnie to, co oni. Dziewczynka odważnie zmieniła swój wygląd, co na to tata?

Michał Wiśniewski swojego czasu był najbardziej kontrowersyjną postacią polskiego show-biznesu. Ciągłe skandale, jakie wokół niego wybuchały, były świetną pożywką dla wszystkich tabloidów w kraju. Teraz stara się być dobrym i poukładanym ojcem dla licznej gromadki swoich dzieci. Te jednak idą w jego ślady.

Michał Wiśniewski i wychowanie córki

Jego 16-letnia córka Fabienne, to już nie ta mała dziewczynka, którą pamiętamy z serialu o Wiśniewskim "Jestem, jaki jestem". Za dwa lata będzie pełnoletnia, a teraz już stara się wyróżniać na tle innych nastolatków. Rok temu na swoje urodziny zafundowała sobie totalną metamorfozę. Chciała wyglądać jak jej mama i zrobiła sobie włosy o kolorze platynowego blondu. W salonie Kajetana Góry przeszła szereg zabiegów. Prócz zmiany koloru fryzury, miała również cieniowanie oraz przedłużane włosy, a to na pewno nie wszystko. Nie trzeba było długo czekać na kolejną zmianę. Fabienne zrobiła sobie warkoczyki na całej głowie, a później pofarbowała włosy na niebiesko.

Kolejna metamorfoza córki Wiśniewskiego

Przyszedł czas na kolejną metamorfozę. Córka Michała Wiśniewskiego z blondu przeszła na ciemny brąz. Zdjęciem pochwalił się na swoim profilu Kajetan Góra. Jak widać, bardzo lubi metamorfozy córki piosenkarza, że aż się nimi chwali. Dziewczynka dodatkowo skróciła trochę włosy, co wizualnie dodało jej wieku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak można zauważyć, Michał Wiśniewski wychował córkę na osobę, która lubi coś zmieniać w swoim życiu. Co na to jej tata? Na pewno nie jest zły, bo sam niejednokrotnie zmieniał swój wygląd. Najczęściej kojarzymy go w krwistoczerwonych włochach. W swojej karierze jego fryzura była np. zielona. Wtedy to reklamował sieć telefonii komórkowej "Sami swoi". Możemy być przekonani, że to nie będzie ostatnia metamorfoza Michała Wiśniewskiego oraz jego córki Fabienne. Być może i inne jego dzieci pójdą w ich ślady i będą chciały wzmocnić swój wygląd, by wyróżniać się na tle innych. Rodzice na pewno nie będą mieli z tym problemu, skoro tak chcą wyrażać siebie, to na pewno im na to pozwolą i będą się cieszyć razem z nimi. Michał Wiśniewski Fot. Instagram Michał Wiśniewski Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Co łączy Zenka Martyniuka i Roksanę Węgiel? Będziecie zaskoczeni
  4. Basia Kurdej-Szatan ma nowy dom! Jak mieszka gwiazda?
  5. Boczek z „Kiepskich” zmienił się nie do poznania! Opadną wam szczęki
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News