Ona nie ma nawet 11 lat... Zdjęcia córki Wiśniewskiego podbijają sieć

Ona nie ma nawet 11 lat... Zdjęcia córki Wiśniewskiego podbijają sieć Źródło: Fot. Instagram/vivienne_wisniewska

Michał Wiśniewski może pochwalić się pokaźną gromadką dzieci. Potomstwo lidera Ich Troje liczy sobie aż trzy córki i dwóch synów - jednego biologicznego i drugiego przybranego. Najmłodsza z córeczek gwiazdora, 11-letnia Vivienne, zaczyna już podbijać sieć.

Legendarny wokalista przeszedł w swoim życiu przez wiele związków i niemal każdy z nich został przypieczętowany narodzinami nowego dziecka. Michał Wiśniewski jest obecnie dumnym ojcem niemal 17-letniego Xaviera, 16-letniej Fabienne, 13-letnią Etiennette i 11-letnią Vivienne. Wychowuje również syna swojej obecnej żony - Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Ich matkami są Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz i Anna Świątczak, wokalistki, które w pewnych okresach kariery występowały także w Ich Troje. Dziś życie Wiśniewskiego wydaje się stabilne, ale komplikacji mogą narobić w nim dorastające dzieci.

Urodzona w 2008 roku Vivienne jest już bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się prywatnymi fotografiami na Instagramie. Czy najmłodsza córka spełni największy koszmar ojca i zostanie celebrytką?

Michał Wiśniewski ma córkę początkującą celebrytkę

W jednym z ostatnich wywiadów wokalista wyraził nadzieję, że jego dzieci nie wejdą do show-biznesu i będą trzymały się z dala od gwiazdorskiego życia. Wyznał, że choć nie będzie przeszkadzał im w rozwijaniu własnych karier, nie pomoże im, jeśli zdecydują się na życie w świetle reflektorów. - Oby nie. Ja im nie będę w tym pomagał, ale też nie będę przeszkadzał, bo ja w niczym nie przeszkadzam swoim dzieciom. Jak pojechałem z synem na obóz do Barcelony, nie chodziłem nawet na treningi, żeby go nie peszyć - wyznał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Piosenkarz na pytanie, czy jego dzieci prezentują talent muzyczny, przyznał, że "niestety tak". 11-letnia Vivienne choć nie zaprezentowała jeszcze swoich umiejętności, robi karierę na Instagramie, gdzie prowadzi swoistego bloga. Kontrowersje wzbudza jednak fakt, że by korzystać z serwisu należy mieć przynajmniej 13 lat. Vivienne jest więc zbyt młoda, by zamieszczać tam swoje fotografie. Podobne głosy pojawiały się w stosunku do Martyny Dubienieckiej, która na swoim koncie próbowała bronić mamy, Marty Kaczyńskiej. Wówczas także zwrócono uwagę, że jest zbyt młoda na Instagram.

Ich Troje powróci w 2019 roku

Łódzka kapela już dawno ma za sobą swoje złote lata. Kilka tygodni temu jednak Michał Wiśniewski potwierdził, że w tym roku Ich Troje powróci z nowymi utworami. Jak zapowiedział też Wiśniewski "czas na pierwszy winyl". Najwyższy czas, by do licznych koncertów dodać kilka nowych utworów. Miłośnicy jego muzyki z pewnością docenią nową twórczość ich ulubionego zespołu. - My na razie mamy ponad sześćdziesiąt koncertów już zaplanowanych, wiesz, strach pomyśleć, co będzie, bo ja idę na pięćdziesiątkę i dalej włażę na rampę, ale generalnie wydaje mi się, że to będzie bardzo dobry rok, bo w końcu czas na pierwszego winyla. Dzisiaj dostałem kolejną fantastyczną piosenkę od Jacka (Łągwy – przyp. red.), więc myślę, że to będzie bardzo dobry rok dla Ich Troje - powiedział. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  2. Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
źródło: kobieta.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News