Z trudem poznaliśmy córkę Michała Wiśniewskiego. Fani są w szoku

Z trudem poznaliśmy córkę Michała Wiśniewskiego. Fani są w szoku

Michał Wiśniewski niemal w każdym wywiadzie podkreśla, jak ważne są dla niego dzieci. Pomimo skandalicznego życia, trzech rozwodów i wielu doniesień na temat jego dość hulaszczego trybu życia, piosenkarz zawsze znajduje czas dla najmłodszych. Jego córka, Fabienne, właśnie wkroczyła w okres buntu. Jest nie do poznania.

Michał Wiśniewski ma dość kontrowersyjny wizerunek. Nic więc dziwnego, że podobną odwagą w doborze koloru włosów kierowała się jego córka. Fabienne, której mamą jest Mandaryna, właśnie zmieniła fryzurę. Media i internauci zwracają uwagę, że właśnie weszła w okres buntu i chciała zamanifestować swoją obecność.

Co się stało z Fabienne? Michał Wiśniewski i Mandaryna obserwują zmiany w wyglądzie córki

Piętnastoletnie Fabienne wielokrotnie zmieniała swój wizerunek. Jej włosy były już bardzo jasne, później - splątane warkoczykami. W ten sposób piękna nastolatka manifestowała swoją osobowość. Tak jak Mandaryna, dziewczynka interesuje się tańcem. Wyjątkowy wygląd z pewnością pomaga jej w wyróżnieniu się na scenie. Fabienne naturalny blond zmieniła na czarną fryzurę. Ta sprawiła, że nastolatka wygląda i poważnie, i mrocznie. Za sprawą jej metamorfozy stoi Kajetan Góra - jeden z najpopularniejszych fryzjerów wśród polskich gwiazd. O samej przemianie poinformował mężczyzna w mediach społecznościowych. Internauci natychmiast zaczęli komentować zmianę dziewczynki. Niektórzy zwracają uwagę, że ta wygląda zbyt poważnie na swój wiek. - Rodzice sławni to dzieciakom się w głowach przewraca - pojawia się w jednym z komentarzy. - Przesada, dzieci do takiego fryzjera gdzie wizyta kosztuje kilka stówek - pojawia się dalej. - Ładniej jej było w blondzie. Teraz wygląda strasznie dorośle. Nie wiem, czemu rodzice jej na to pozwolili - pisze internautka. - Po co dziecku takie zmiany? Nikt już nie nosi czarnych włosów, jeszcze w jednolitym kolorze. Źle, gorzej niż wcześnie - pisze kobieta na jednym z forów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo jednak, czy rodzice mieli wpływ na decyzję dziewczynki. Obserwując przeobrażenia wizerunkowe zarówno Mandaryny, jak i Michała, warto wspomnieć, że sami zawsze prezentowali swoją osobowość innością. Michał Wiśniewski i jego czerwone włosy są znakiem rozpoznawczym i zdaje się, że mężczyzna nigdy nie chciał wrócić do naturalnego.

Jaki jest styl Mandaryny? Piosenkarka bardzo się zmieniła

Niegdyś po serii naświetlań solarium, z doczepionymi paznokciami i rozjaśnianymi włosami prezentowała się na scenie obok męża. Kobieta jednak całkowicie zmieniła swój styl. Teraz wygląda łagodniej, a jej styl stał się bardziej elegancki. Z pewnością jej fani doceniają nowy kierunek i nierzadko chwalą zmiany. Być może to właśnie Marta poleciła córce fryzjera gwiazd. Michał Wiśniewski źródło: Kajetan Góra ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda Top Model okrutnie i bezczelnie wykorzystana! Odbiera mowę
  2. Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka
  3. NIEPOJĘTE! Gwiazda Top Model apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Pawła Adamowicza
  4. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
  5. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News