Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza

Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Michał Wiśniewski najprawdopodobniej już wkrótce będzie rozpoczynał proces rozwodowy z Dominiką Tajner. Gwiazda polskiej sceny muzycznej najwidoczniej nie ma szczęścia w miłości. Jednym z kontrowersyjnych momentów był ten, gdy na jaw wyszło, że jedna z poprzednich żon artysty, okazała się być homoseksualna.

Michał Wiśniewski w swoim życiu zapracował sobie na opinię jednej z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Głównie przez wzgląd na wystawny styl życia oraz liczne partnerki życiowe. W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że jego czwarte małżeństwo - z Dominiką Tajner - najprawdopodobniej zmierza ku końcowi. Według tej wiadomości, muzyk wniósł pozew rozwodowy po siedmiu latach małżeństwa.

To kolejna taka sytuacja z życiu wokalisty Ich Troje. Jego pierwsze małżeństwo z koleżanką z zespołu, Magdą Femme, skończyło się głośnym skandalem. Jak przed laty powiedział sam Wiśniewski, ich małżeństwo było męczarnią, a Magda Femme wkrótce zrozumiała, że odczuwa pociąg seksualny do swojej płci.

Michał Wiśniewski o swoim pierwszym małżeństwie

Muzyczna para rozstała się w atmosferze głośnego skandalu. W kolejnych latach pojawiały się liczne spory między nimi, które zostawały szeroko komentowane przez różne media. W 2012 roku, na swoim Facebooku Michał Wiśniewski opublikował mocno szokujący wpis, dotyczący pierwszej żony.

- Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (która jest byłą żoną Zbigniewa Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki (oby jej się, szanuję, nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta (...) Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani, 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko - napisał Wiśniewski na swoim Facebooku, cytowany przez "Super Express".

Lider Ich Troje już wcześniej mówił, że Magda Femme jest lesbijką i planuje ze swoją kochanką wychować dziecko. Niektórzy podejrzewali wtedy, że to właśnie podczas małżeństwa skłonności te zostały odkryte. Być może to właśnie to było przyczyną rozpadu ich związku. Jednakże słowa muzyka nigdy nie zostały przez jego byłą żonę potwierdzone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejny związek zmierza ku końcowi?

Wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski już wkrótce stanie się rozwodnikiem po raz czwarty. Jego fani są mocno zawiedzeni, mieli nadzieję, że po burzliwych ostatnich latach, kiedy to przeszedł prawdziwą gehennę, uda mu się ustabilizować swoje życie. Wraz z Dominiką Tajner-Wiśniewską tworzyli związek, który zdaniem wielu był niemal idealny.

Wokalista do tej pory nie skomentował informacji dotyczących sytuacji swojego małżeństwa. Poinformowała o nich sama Dominika Tajner i natychmiast pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących powodu rozpadu tak dobranej pary.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  2. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

źródło: Na Obcasach

Następny artykuł