Michał Wiśniewski, znany i lubiany muzyk, niedawno trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację kręgosłupa. Jego problemy zdrowotne zaczęły się jeszcze w 2012 roku, kiedy podczas rutynowej wizyty u lekarza stwierdzono u niego nowotwór, który mógł być wywołany przez nieleczony wirus HPV.

Po kilkumiesięcznym leczeniu Wiśniewski wyszedł z choroby. Tym, co wywoływało duże emocje u fanów był fakt, że nie rzucił alkoholu i palenia. Dwa lata później po nawrocie raka zaczął walczyć z używkami, czego efektem było m.in. wszycie esperalu.

Esperal, popularnie nazywany „wszywką”, jest dawną nazwą substancji stosowanej w terapii alkoholowej. Jej działanie polega na blokowaniu procesu trawienia alkoholu, czego efektem są zwiększone objawy kaca już po kilku minutach od spożycia alkoholu.

Michał Wiśniewski po koncercie w szpitalu

Jak donosi „Fakt” Michał Wiśniewski jeszcze tydzień temu bawił się w kołnierzu ortopedycznym na swoim koncercie w Osieku Jasielskim. Teraz ponownie trafił do szpitala. Na swoim Instagramowym profilu pochwalił się zdjęciem rentgenowskim wykonanym po operacji.

– Bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę! Rodo nie pozwala na wymienienie każdego z imienia i nazwiska, ale ci, którzy mi pomogli, bardzo dobrze o tym wiedzą, a ja będę wdzięczny do końca życia! No to 5 sierpnia wracam na trasę! – napisał na Intagramie.

W odpowiedzi fani podzielili się komentarzami, w których życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

– Michał cieszymy Cię że wracasz do zdrowia.

– Zdrówka i oby teraz wszystko było już dobrze. Trzymam kciuki.

– W moim mieście są najlepsi specjaliści Michał. Nie było innej opcji żeby nie zoperowali cię na medal!!! Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia – piszą zachwyceni internauci.

Niedyspozycja Michała Wiśniewskiego nie potrwa długo, jak sam zapowiedział, już 5 sierpnia planuje wrócić do pracy. Równocześnie jednak w rozmowie z reporterem „Faktu” stwierdził, że najpierw musi wypocząć. Z jego strony to dramatyczny apel, celebryta jest bowiem bardzo znany i rzadko kiedy może liczyć na spokój.

– Jestem już po ciężkiej operacji. Źle się czuję, chcę mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebuję teraz dużo spokoju – powiedział muzyk.

PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski w top 5
  2. To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców
  3. Zenek Martyniuk dostał NIEWYOBRAŻALNE pieniądze. „Król jest tylko jeden”
  4. Ubój rytualny będzie legalny
Michał Wiśniewski
fot. instagram.com
Michał Wiśnieski
fot. Instagram.com/mWisniewski1972
Michał Wiśniewski
fot. instagram

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]


Te zdjęcia dowodzą, że ludzka głupota nie zna granic!

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.