Wiśniewski jest zdruzgotany. Makabryczny wypadek

Wiśniewski jest zdruzgotany. Makabryczny wypadek

Michał Wiśniewski jest zdruzgotany. Ważna osoba z jego zespołu miała wypadek. Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy, który do tego doprowadził. Czy wokalista postara się o pomoc dla skrzywdzonego członka "Ich Troje"?

Beata Wiater została potrącona przez samochód gdy jechała na rowerze w okolicach Chechły. Teraz gitarzystka zespołu "Ich Troje", wokalistka i bliska przyjaciółka Michała Wiśniewskiego leży w szpitalu, a na jej twarzy goją się poważne rany po dramatycznym wypadku. Sprawca zostawił ją bez pomocy, gdy jak sama podkreśla "była nieprzytomna z bólu". Beata Wiater chce go znaleźć i doprowadzić pod sąd. Sama jednak nie ma żadnych wskazówek, które mogłyby doprowadzić ją do pirata drogowego.

Gwiazda "Ich Troje" w szpitalu. Michał Wiśniewski pomoże w poszukiwaniach?

Beata Wiater współpracowała jako wokalistka między innymi z Marylą Rodowicz, grała również na basie w zespole "Ich Troje". To tam dokładnie poznał ją Michał Wiśniewski, który teraz z pewnością mocno przeżywa krzywdę bliskiej osoby. Nie wiadomo jednak, czy pomoże Beacie w poszukiwaniach sprawcy. Pewne jest, że ma większe zasięgi zarówno w internecie na portalach społecznościowych, jak i w świecie mediów. Do tej pory jednak nie napisał ani nie powiedział nic o wypadku koleżanki, który miał miejsce 22 lipca. Ostatnio najwięcej jego uwagi zabierało leczenie własnego kręgosłupa. Po ciężkiej operacji musiał dużo odpoczywać i nie czuł się zbyt dobrze, teraz jednak szczęśliwie wraca do formy.

PRZECZYTAJ: Popek miał poważny wypadek! Służby ratunkowe w akcji

PRZECZYTAJ: Cejrowski zmiażdżony za granicą. Nie może występować

PRZECZYTAJ: Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej

PRZECZYTAJ: Skatował i zakopał psa żywcem. Powód cię rozwścieczy

fot. facebook.com/Beata Wiater fot. facebook.com/Beata Wiater Michał Wiśniewski fot: www.instagram.com/m_wisniewski1972/ Michał Wiśniewski fot: www.instagram.com/m_wisniewski1972/
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News