Ania Wyszkoni zgasiła Wiśniewskiego jednym zdaniem. Michał publicznie obraził jej męża

Ania Wyszkoni zgasiła Wiśniewskiego jednym zdaniem. Michał publicznie obraził jej męża Źródło: YouTube - Plejada

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie zdecydował się na bardzo ostrą i niespodziewaną wypowiedź, która spotkała się z publiczną krytyką. Na jego słowa odpowiedziała Ania Wyszkoni. Wokalista doczekał się ostrego komentarza.

Michał Wiśniewski wciąż cieszy się opinią autorytetu w dziedzinie muzyki i występów scenicznych. Trudno się temu dziwić, bo artysta znany z zespołu Ich Troje wiele lat temu był uznawany za największego polskiego gwiazdora, pojawiał się na wszystkich imprezach i uroczystościach i cieszył się ogromną sławą. W związku z tym wciąż bywa zapraszany do różnych programów, gdzie może dzielić się swoją opinią na różne tematy.

Tak też stało się kilka tygodni temu, gdy Michał Wiśniewski został zaproszony do popularnej telewizji śniadaniowej. Wokalista wypowiedział się wówczas w bardz ostry sposób na temat konkursu Eurowizji, twierdząc, że jest to obecnie jedynie zabawa nie mająca zbyt wiele wspólnego z uczciwą rywalizacją. Jego słowa spotkały się z wielką krytyką.

Michał Wiśniewski zdecydował się na ostrą wypowiedź o Eurowizji

Gwiazdor odniósł się również do polskiej części jury, w którym zasiadał Maciej Durczak, polski menedżer muzyczny, prywatnie mąż Ani Wyszkoni. Michał Wiśniewski głośno krytykował pomysł, by w jury znajdował się właśnie partner popularnej piosenkarki, który nie jest osobą rozpoznawalną, a jego opinie nie cieszą się tak wielkim szacunkiem wśród Polaków.

- Co to jest ekspert od Eurowizji? No nie ma ekspertów od Eurowizji. Przepraszam oczywiście, z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest ekspertem od Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym - grzmiał w Pytaniu na śniadanie Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski został ostro skrytykowany przez Anię Wyszkoni

Po pewnym czasie doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony Ani Wyszkoni, partnerki jurora, która z pewnością nie zgadzała się ze słowami gwiazdora zespołu Ich Troje. Postanowiła odpowiedzieć znanemu muzykowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rozumiem, że Michał żałuje, że on nie był w jury. Nie chcę tego oceniać. Każdy ma swoje zdanie. Ja jestem na scenie od 23 lat i uważam, że wcale nie trzeba być na Eurowizji, żeby mieć duszę wrażliwa i być na tyle obeznaną, żeby móc oceniać innych - stwierdziła Ania Wyszkoni.

Wygląda na to, że oboje artyści nie znajdą porozumienia w sprawie, która tworzy dyskusje także między Polakami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TRAGEDIA! Nie żyje córka legendarnego muzyka. Dziewczyna miała 24 lata, gwiazdor wydał oświedczenie
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Nie żyje aktor kultowego filmu, który oglądali wszyscy na TVN, TVP i Polsacie. Koszmarna tragedia
  5. Trwa dramatyczna walka. Dziś rano pojawiły się nowe informacje o stanie ojca dzieci Małgorzaty Rozenek
  6. Samolot krąży nad Warszawą i zrzuca paliwo. Nie może wylądować, służby czekają w napięciu

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł