Michał Wiśniewski
instagram.com m_wisniewski1972
Klaudia Bochenek - 31 Marca 2020

Michał Wiśniewski przerwał milczenie. Kobieta oskarżyła go o haniebny czyn

Michał Wiśniewski zdecydowanie nie ma łatwo z kobietami. O ile z byłymi żonami rozstawał się głośno i dziś starają się żyć ze sobą w zgodzie, to ta sytuacja nie stawia go w dobrym świetle. Muzyk musiał zabrać głos.

Michał Wiśniewskimusiał przerwać milczenie. Jak każdy w takiej sytuacji, postanowił się bronić. Fanom jednak mocno się to nie podoba, nie powinno nigdy do tego dojść.

Sympatycy zespołu kręcą głowami z niedowierzania

Afera kręci się wokół Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje. Fani byli zdezorientowani, kiedy kilka tygodni temu ogłoszono, że do formacji powraca Ania Świątczak. Zespół jednak nie poinformował wprost, co z wokalistką, która dołączyła do nich w 2017 roku - Agata Buczkowska w końcu postanowiła zabrać głos. Została okrutnie potraktowana.

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życieCórka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacjeCzytaj dalej

Agata Buczkowska opowiedziała ze szczegółami wszystko na swoim Instagramie. Nie kryła łez i rozczarowania. Okazało się, że nikt z zespołu nie poinformował fanów, że jej nieobecność wynika z "przymusowego wolnego" od listopada zeszłego roku do kwietnia tego roku. Agata Buczkowska zagrała jedynie dwa koncerty - sylwestrowy i akustyczny. Na jej miejsce wskoczyła Ania Świątczak. Mało tego, Michał Wiśniewski miał zarzucić 21-letniej wokalistce, że w ogóle nie angażuje się w Ich Troje i miał nazwać ją "nieobliczalną".

Zagrożono jej pół milionem złotych kary, Michał Wiśniewski zabrał głos

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MetamorfozaWszyscy śmiali się z jej wyglądu. Po 8 latach gorzko pożałowali swoich słówCzytaj dalej

- Dostałam nowe umowy do podpisania, pomijając fakt, że stare umowy obowiązywały mnie jeszcze przez dwa lata. W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia - relacjonowała na Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał najgorsze wiadomości. Politycy w żałobie, zmarł ceniony pracownik ministerstwa
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Według Michała Wiśniewskiego, 21-latka chciała jedynie zwrócić na siebie uwagę mediów. Umowa, o której mówiła na Instagramie miała zawierać jedynie klauzulę poufności odnośnie działalności Ich Troje i solowych występach wokalisty. Odniósł się również do "nieobliczalności" Agaty Buczkowskiej.

- "Nieobliczalne" czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej nie wskazane - pisał na Facebooku Michał Wiśniewski. Stwierdził też, że spory powinny być rozwiązywane przez "niezawisłe Sądy". Szykuje się rozprawa?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Emeryci masowo otrzymują listy od ZUS ujawniające prawdę o 13. emeryturach
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

mężczyzna zarażony wirusem51-latek opisał, co się działo z jego organizmem po zarażeniu koronawirusem. "Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News