Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie
facebook.com Michał Christian Wiśniewski
Weronika Wasiak - 30 Września 2020

Pogrążony w żałobie Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie. Stracił kochaną osobę, ogromny dramat

Michał Wiśniewski stracił bliską. Pogrążony w żałobie gwiazdor postanowił oficjalnie poinformować o pogrzebie. Z wielkim trudem przychodzi mu żegnać kogoś tak dla niego wyjątkowego.

Michał Wiśniewski nie tak dawno informował, że zostanie ojcem. Radości było co nie miara, aż nagle przerwała ją śmierć bliskiej osoby. Muzyk pogrążył się w głębokiej rozpaczy i przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odszedł ktoś dla niego ważny. Kilka godzin później zamieścił kolejny wpis, tym razem w sprawie pogrzebu.

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

Rozżalony po stracie bliskiej osoby Michał Wiśniewski poinformował o pogrzebie

W miniony wtorek informowaliśmy, że lider Ich Troje stracił najbliższą jego sercu osobę. Przykrą wiadomość przekazał za pośrednictwem Facebooka, zamieszczając tam pożegnalny wpis. Zmarł jego najwierniejszy fan, ale i oddany przyjaciel.

- Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik, człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Adam Śledzianowski. [...] Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany! - brzmi zamieszczony przez niego wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Już w środę Michał poczuł się w obowiązku, by poinformować również o zaplanowanym pogrzebie. Z wielkim trudem przekazał, że ostatnie pożegnanie odbędzie się w piątek o godzinie 12:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem świętej Anny w Żałem niedaleko Rypina, a ciało zostanie złożone do grobu na cmentarzu w Oborach.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Koszmar z marca powraca. 5 października znowu wszystko się zacznie. Smutne doniesienia z zagranicy

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

- Jako administrator "in memoriam" mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w imieniu całej jego rodziny pogrążonej w głębokim smutku i żałobie. Różaniec odmawiany będzie w Domu Pogrzebowym Romanowscy w Rypinie, ul. Piłsudskiego 79 w środę i czwartek o godz. 19:00 oraz przed mszą w kościele o godz. 11:30 - przekazał w swoim wpisie Michał Wiśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamani
  2. Dramat kadrowicza. Był blisko transferu życia, ale wojna mu wszystko zabrała
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News