Ujawniono majątek Dominiki Tajner. Może zaskakiwać, bo była żona Wiśniewskiego opływa w luksusy

Ujawniono majątek Dominiki Tajner. Może zaskakiwać, bo była żona Wiśniewskiego opływa w luksusy Źródło: Instagram/dominika_tajner

Michał Wiśniewski rozwiódł się z Dominiką Tajner już jakiś czas temu, ale ona nie schodzi z ust serwisów plotarskich. Ostatnio wielkie zainteresowanie wzbudził jej majątek. Jak się okazuje, była żona piosenkarza jest dużo bardziej zamożna, niż można się tego spodziewać.

Michał Wiśniewski może być niepocieszony, gdy dowie się, jakie pieniądze jest w stanie pożyczyć Dominika Tajner. Nikt nie spodziewał się, że afera związana z pożyczką ujawni takie ciekawe fakty na temat byłej żony piosenkarza. Kobieta ma na swoim koncie kilka przedsięwzięć finansowych, w tym próbę w coachingu. Teraz już wiadomo, jak zdobyła pieniądze na start. Chociaż na razie sprawia wrażenie zadowolonej ze swojej sytuacji, ta może już wkrótce się diametralnie zmienić.

To nie Michał Wiśniewski jest źródłem jej bogactw

Dominika Tajner od dawna prowadzi życie na dość wysokim poziomie. Niejeden z pewnością zastanawiał się, jak jej się to udaje po rozwodzie z gwiazdorem. Chociaż nie ustępowała mu talentem, nigdy nie cieszyła się aż taką popularnością. Po latach okazuje się, że za ten styl życia przyjdzie jej wkrótce słono zapłacić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi o aferę, która wybuchła wokół pożyczki, którą Dominika Tajner miała zaciągnąć w 2013 roku. To długi czas jak na zbierające się odsetki, a zgodnie z doniesieniami prasy, gwiazda nie spłaciła ani złotówki. Pokrycia długu o wysokości miliona złotych domaga się SKOK.

W związku z wszczęciem śledztwa w tej sprawie ujawniono majątek celebrytki. Okazuje się, że choć pozornie Dominika Tajner opływa w luksusy, to jako samotna matka, która nie wyniosła nic z małżeństwa z wokalistą Ich Troje, nie znajduje się wcale w najbardziej komfortowej sytuacji. Do tego menedżerka mieszka w wynajętym w Warszawie mieszkaniu, a już w 2013 roku odsetki miały podnieść sumę, jaką jest winna gwiazda, aż do 1 miliona i 300 tysięcy złotych. Jeśli uda się potwierdzić zarzuty będzie zadłużona na ogromną kwotę.

Dominika Tajner stanie przed sądem

Gwiazda w czwartek usłyszała zarzuty dotyczące wyłudzenia pieniędzy od SKOK Wołomin.

- Pani Dominika podczas składania wniosku o kredyt przedstawiła nieprawdziwe oświadczenie majątkowe. Wprowadziła też kredytodawcę w błąd co do osób rzeczywiście starających się o kredyt - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Marcin Saduś.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Dominika Tajner nie komentuje sprawy poza kategorycznym wykluczeniem swojej winy. 

- Jestem ofiarą całej tej sytuacji. W ogóle nie widziałam tych pieniędzy i nikogo nie okradłam.  Nie widziałam nawet złotówki i w odpowiednim czasie opowiem całą historię - wyznała mediom Dominika Tajner.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News