Michał Wiśniewski pogrążył się w żałobie
facebook.com Michał Christian Wiśniewski
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Michał Wiśniewski pogrążył się w żałobie. Odeszła osoba najbliższa jego sercu

Michał Wiśniewski nie mógł tego przemilczeć. Oficjalnie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o śmierci najbliższej jego sercu osoby. Muzyk nadal nie może w to uwierzyć.

Michał Wiśniewski stara się nie opowiadać o życiu prywatnym, a jeśli już to robi, mówi raczej o samym sobie, aniżeli bliskich. Tym razem zrobił wyjątek, ale miał ku temu wyjątkowo koszmarny powód. Zdecydował, że sam podzieli się z fanami przygnębiającą wiadomością. Stracił bliską osobę i wciąż nie może się z tym pogodzić.

Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło wielką zmianęMinisterstwo Zdrowia zatwierdziło ogromną zmianę. Obowiązuje od dziśCzytaj dalej

Wielka tragedia w życiu artysty. Michał Wiśniewski w żałobie

Radość, która zapanowała w mediach, gdy lider Ich Troje poinformował, że znów zostanie ojcem, nagle zastąpił wielki smutek i żal. Na facebookowym profilu czerwonowłosego wokalisty pojawił się rozrywające serce wpis i wiele zdjęć z człowiekiem, którego nie ma już wśród nas. Michał z trudem poinformował o śmierci swojego fana, ale też przyjaciela rodziny, który był bardzo blisko jego sercu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik, człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje - przekazał za pośrednictwem Facebooka.

Lider Ich Troje nie zdecydował się na ujawnienie przyczyny nagłego zgonu, ale w zamian opatrzył swój post wieloma zdjęciami z przyjacielem. W dalszej części wpisu bezpośrednio również się do niego zwrócił.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna ewakuacja na ogromną skalę, tysiące osób w niebezpieczeństwie. Wszyscy muszą uciekać

2. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną informację. Gwiazdor pogrążony w żałobie, odeszła najbliższa mu osoba

3. Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomoc

- Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany! - dodaje Michał.

Fani są zdruzgotani. Nie spodziewali się tak przykrych wiadomości ze strony idola, ale od razu stanęli na wysokości zadania i w komentarzach wyrazili swoje współczucie oraz wsparcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: "Żenadometr wywaliło"
  2. Piękna dziennikarka TVP Sport ogłosiła radosną nowinę. Gratulacje napływają ze wszystkich stron (FOTO)
  3. Dariusz Piontkowski nagle zabrał głos ws. zamknięcia szkół. Wszystko jest już jasne
  4. Dramatyczne sceny w szkole, na miejscu karetki i policja. 16-latka rzuciła się z nożami na koleżanki, są ranni
  5. Ostrzegają przed jednorazowymi maseczkami. Zatrważające, co odkryli
  6. Rozpływająca się w ustach pyszność z czasów PRL-u, dziś smakuje jeszcze lepiej. Powrót do beztroskiego dzieciństwa gwarantowany

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News