Nikt nie był bezpieczny. Służby przerwały koncert Wiśniewskiego, na zdjęciach wszystko widać

Nikt nie był bezpieczny. Służby przerwały koncert Wiśniewskiego, na zdjęciach wszystko widać Źródło: Instagram / Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski musiał opuścić scenę chwilę po tym, jak obok muzyka nagle pojawili się strażacy. Jak stwierdzili - nikt z uczestników nie jest bezpieczny podczas wydarzenia, toteż z tego powodu zostało ono niezwłocznie przerwane. Tłumy ludzi opuszczało koncert lidera "Ich Troje" w trakcie ewakuacji. Widok ten był bardzo smutny.

Michał Wiśniewski zwrócił się do swoich fanów w specjalnym oświadczeniu. Chodzi o ostatni koncert muzyka, który musiał zostać natychmiast odwołany. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników było poważnie zagrożone. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu poprosili ludzi o opuszczenie widowni. Lider zespołu "Ich Troje", jak i jego wierni słuchacze, byli tym faktem zdruzgotani, ale nie mogli nic na to poradzić.

Michał Wiśniewski przeprasza fanów, ale na koncercie "nikt nie był bezpieczny"

Michał Wiśniewski odwiedził woj. śląskie, gdzie w Łodygowicach czekali na niego z utęsknieniem fani. Miał dać popisowe show, ale koncert został przedwcześnie zakończony. Michał Wiśniewski chwycił tylko za mikrofon, a chwilę później, zaraz po tym jak muzyk przywitał się z publicznością, na scenę wkroczył strażak, który poinformował wszystkich, że muszą opuścić teren. Wszystko z powodu niezwykle niebezpiecznej burzy, przed którą ostrzegał IMGW. W powiecie żywieckim ogłoszono alert drugiego stopnia, który oznacza burzę z gradem i wyładowaniami atmosferycznymi. Warunki pogodowe zagrażały życiu i zdrowiu uczestników koncertu lidera "Ich Troje".

Michał Wiśniewski po cały zdarzeniu zwrócił się do swoich fanów przepraszając ich za to, co się stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Kochani przybyli na koncert w Łodygowicach! Ogromna burza zaskoczyła nas wszystkich i dlatego też przepraszamy, ale nie mogliśmy wystąpić. Powodów było bardzo wiele, ale jeden najważniejszy to ten, że podczas burzy na scenie i w pobliżu niej nikt nie był bezpieczny. Strażacy działając zgodnie z procedura natychmiast odłączyli agregat główny, by nikomu nie stała się krzywda. Dołączamy materiały świadczące o tym z jakim żywiołem mieliśmy do czynienia. Dziękujemy, że byliście i czekaliście na nas, bardzo żałujemy, że nie mogliśmy dla Was zaśpiewać - z przykrością stwierdził w krótkim wyjaśnieniu muzyk.

Fani z Łodygowic w komentarzach pod postem na Facebooku prosili muzyka, aby odwiedził ich jeszcze w przyszłości. Lider dał im nadzieję, że być może "zobaczą się wkrótce".

uploaded

Fot. Facebook/Michał Wiśniewski

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Gwiazda Pytanie na Śniadanie wzięła ślub! Przepiękna suknia
  4. Wiadomo, czym Meghan Markle smaruje swoje ciało!
  5. Wystarczyło jedno zdanie wykrzyczane w złym momencie. Tragiczna śmierć 10-latka
  6. OFICJALNE: Poznaliśmy kolejną uczestniczkę Tańca z Gwiazdami!

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu